سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۹۵۹۳۹۲
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۳۹۶- ۳۶: ۲۱
مسوول قرارگاه عمار:
مسوول قرارگاه عمار گفت: یک دیوانه میاید قدس را پایتخت اسراییل اعلام میکند این خود زلزله نابودی اسراییل را پایه ریزی میکند که عمراسراییل را کوتاه میکند، قدرت جهان اسلام را افزایش می دهد.

به گزارش خبرگزاری بسیج در کرمان،  هفتمین یادواره شهدای شهرستان بافت باحضور مردم ولایتمدار و مسولین و مهمان ویزه برنامه حجت الاسلام و المسلمین مهدی طائب مسوول قرارگاه عمار در مصلی بزرگ امام خامنه ای شهرستان بافت برگزار شد.

 
 

در این یادواره حجت الاسلام و المسلمین مهدی طائب ابراز کرد:امروز می خواهم سوالاتی مطرح کنیم شهدابرنده اند یا بازنده؟اینکه خداوندمتعال فرمودندزنده اند یعنی چه؟حال چه شد این همه شهید دادیم و چراامروزمدافع حرمها شهیدداده ایم؟خداوند جهان را در اختیار ماقرارداده برای استفاده کردن که میفرماید میتوانید الان استفاده کنید یابعد استفاده کنید مثل خوراکیها و ابزار و پول که اختیار دست ماست.

 

 

وی افزود:اما سرمایه ای هست که به صورت تک حالتی است و زمان دارد و آن عمر است که به همه داده شده است و برای بعد نمیشود استفاده کرد، هرفردی که بدنیامیاد یک کنتور دارد که نفسهاراثبت میکند کم کم از بالابه پایین کم میشود تازمانی که صفر شود، مانمیتوانیم آن کنتور را ببینیم ،میگویند چندسال داری طرف میگوید ۵٠سال،چون نمیدونه کنتور عمر برعکس می اندازه کنتور مینویسه ٢سال،یک روز و یک آنی تمام شد، این ادمهایی که پیرشدن اگرجلویشان بد بگوییم و غیبت کنیم میگویند نگو این را میداند که دیگر عمرشان تموم است و باید فرداجواب بدهند.

 

 

طائب در خصوص خریدار عمر انسان ابراز داشت:این سرمایه عمر ٢تاخریدار دارد یکی خداست و دیگری دنیا است ، خداوند میخرد و پاداش میدهدو یک ویژگی دارد و ٢تا صفت دارد، دنیاهم همینطور، دنیا ویژگی اش این است که عمرت رامیدهی و قطره قطره ازشما میگیرد. صفتش این است محدودیت مکانی دارد، پولداری که چندهتل هم داشته باشدبمیرد همه را میگذارد و میرود، پست و مقامم هم محدودیت مکانی دارد مسول یک کشوری است نمیتواند مسوول کل جهان شود، وقتی انسان مرد و در قبرگذاشتنش کرمهامیخورنش و استخوانها میمانند تا برخی عبرت بگیرند، بعدبحث حساب و کتاب آخرت پیش میاید(یوم القیامه)، که در سوره شمس توضیح داده روز خاموش میشود و ان روز میلیاردهاانسان از اول و تااخر که میزیستند برای حساب اماده میشوند.

 
وی در ادامه در خصوص سوال و جواب مال در قیامت گفت:حالا سوالات رامیپرسند مالت را از کجا اوردی و اگر حق الناسی باشد در مالت باید ۵٠٠با١٠٠سال بدنبال طلب کار بگردی میبینی انهم بدهکاراست، ان لحظه از خوبیهایت را میخواهد و نمازهایت را که باید بدهی بعد از سالهاانتظار دوباره در صف باید بایستی برای سوالات بعد حالا خوشحال میپرسند در چه راهی خرج کردی که چرا چراچرا فلان کار رانکردی و اینجاخرج کردی پس مواظب بدست اوردن مال و خرج ان در راه مناسب باشید.

 
مسوول قرارگاه عمار معامله با خدا شهادت دانست و بیان کرد:حالا معامله باخدا که ویژکی آن نسیه ای بودن است یعنی جانت را دادی هرکارخواست باهاش میکنه مثل داستان کربلا و شهدا، بهشت در اخرت و سختی در دنیا به شما میدهد،معامله باخدادوصفت دارد که اول اینکه محدودیت مکانی نداردیعنی بهشت به عظمت اسمانها و زمین است و محدودیت زمانی ندارد،اماسوال اینکه شهدازنده اند یعنی چه؟انسان زنده جسم و روح باهم میخواهد،عالم برزخ تنهاروح است و جسم ندارد، فرق مرده و زنده در اثر است، زنده میتواند اثر بدهد و اثر بگذارد ولی مرده نمیتواند اثربدهد و بگذارد، تنها فرق در این ابزار است، ملائک هم در این عالم هستند و ماانها را نمیبینیم و این بخاطر این است که ما حجاب داریم بسیاری از علما این حجاب را برداشتند و حتی فراز و فرود ملائک راهم میدیدند.

 

 

وی افزود: این رزقی است که خداوند به شهداداده است و انها اثردارند و اثر میگذارند داستان زندگی کسانی که شهیدشدند و تاثیراتشان بعد از شهادتشان به طوری که خیلی ها دیده اند، جنگ را ما شروع نکردیم، کسی راتهدید و تحریم نکردیم، مابامردم دنیامشکل نداریم، ما١٧٠٠٠شهیدتروردادیم، هزاران شهیددفاع مقدس دادیم و امروز شهدای دفاع مقدس دادیم، چراماراتحریم کردند و جنگ بامادارند؟ چون که ما باری را بلندکردیم که سنگین است واین را بارها امام خمینی (ره) فرمود ماانقلاب کردیم تامقدمه سازظهور بقیه الله باشیم، این را استکبارو امریکا و اسراییل میدونند که اگر این انقلاب بماند دیگر نه قدرت امریکا است نه اسراییل غاصب، امام فرمودند طوری انقلاب کنید که اگر حضرت بقیه الله بیاید کشته نشود یعنی باید همه جاامن باشد، این که ما میگوییم حضرت بیاو ظهور کن نمیشود چون اگرحضرت امروز در کنارکعبه ظهور کنند کشته میشوند باید زمینه ظهور فراهم شود و کربلای دیگری اتفاق نیفتد، در کربلا یک کودک کشته شد ولی امروز این حکومت ال سعود عربستان بیمارستان کودکان رابابمب نابود کرد و هزاران کودک را میکشد.

 

 

حجت الاسلام طائب ابراز داشت: پس برای امن شدن باید حکومت عربستان ساقط شود وبرای نابودی ان باید دست امریکا و اسراییل شکسته شود و برای شکسته شدن دست امریکا باید اسراییل نابود شود، امروز ما زمینه ساز شدیم و حرکت اسلامی منسجم بانیروی مقاومت شروع کردیم و همه جا قدرت انقلاب نفوذ کرده است، امروز دشمن تمام امیدشان برای توقف انقلاب تنها این است که از داخل خرابمان کنند، میخواهندمارامایوس کنند، انهاکارخودشان را انجام میدهند.

 

 

وی افزود: عده ای از رزمندگان و مدافعین به جنگ با داعش رفتند تا امروز انقلاب آسیب نبیند و عده ای هم در داخل برعلیه و حضور مدافعان حرم حرف زدند که چرا انها به سوریه و عراق میروند؟ بایدگفت اگرمدافعان نبودند شما هم نبودید، عده ای اختلاسگر دارند تیشه به ریشه انقلاب میزنند که میگوییم این کارنکنید و ازمقامتان سو استفاده نکنید، هرچند که این اقایان بعد از پیروزی نیروهای مقاومت تبریک به هم می گفتند، البته حضرت امام خامنه ای (حفظ الله) فرمودند اسراییل ٢۵سال آینده را نخواهد دید، که امروز خود اسراییل نیز زلزله های نابودیش را به وضوح دیده است و اعلام کرده است.

 
وی در پایان افزود: یک دیوانه میاید قدس را پایتخت اسراییل اعلام میکند این خود زلزله نابودی اسراییل را پایه ریزی میکند که عمراسراییل را کوتاه میکند، قدرت جهان اسلام را افزایش می دهد.

 

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar