سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
کد خبر: ۸۹۵۹۶۳۳
تاریخ انتشار: ۱۸ آذر ۱۳۹۶- ۴۵: ۱۰
عمرانی در اعتراض به عدم حضور احمدعلی کیخا در دانشگاه:
مسئول سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه زابل گفت: چرا برخی همچون روزهایی که برای رفتن به مجلس دست و پا می زدند و پول ها خرج می کردند اکنون به فکر سیستان نیستند؟! چرا در بین مردم و حتی در شهرستان اثری از آنها نیست؟

به گزارش سرویس بسیج دانشجویی خبرگزاری بسیج،محمدجواد عمرانی، مسئول سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه زابل گفت: برخی تنها از نمایندگی مجلس شورای اسلامی، نام آن را یدک می‌کشند.

وی با تأکید بر لزوم پاسخگویی مسئولان به دانشجویان ابراز داشت: به گفته مقام معظم رهبری وظیفه همه مسئولین است که در دانشگاه حضور پیدا کنند و به سوالات و مطالب دانشجویان و دانشگاهیان پاسخ بدهند.

عمرانی در خصوص برخی جهت گیری های اخیر در باب برگزاری مراسم روز دانشجو با حضور روحانی در دانشگاه سیستان و بلوچستان خاطرنشان کرد: بسیج دانشجویی هیچ گاه جناحی عمل نکرده است و عمل نخواهد کرد؛ چرا که همواره سخنان مقام معظم رهبری فصل الخطاب است.

وی با اشاره به برنامه پرسش و پاسخ با مسئولان منطقه سیستان گفت: چرا برخی در سیستان پاسخگو نیستند و حضور ندارند؟! چرا همچون روزهایی که برای رفتن به مجلس دست و پا می زدند و پول ها خرج می کردند اکنون به فکر سیستان نیستند؟! چرا در بین مردم و حتی در شهرستان اثری از آنها نیست؟

مسئول سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه زابل ادامه داد: بسیج دانشجویی دانشگاه زابل از هر دو نماینده سیستان دعوت کرد که در بین دانشجویان حضور پیدا کنند اما تنها یک نماینده اعلام آمادگی کرد و نماینده دیگر که به نظر می رسد نقش وکیل الدوله را داراست از پرسش و پاسخ سر باز می زند.

وی بیان کرد: در برنامه پرسش و پاسخ با نماینده ای که در دانشگاه زابل حاضر شد سعی کردیم بر اساس اصل عدالت عمل کنیم؛ خوشبختانه این برنامه با استقبال خوب دانشجویان مواجه شد اما کاش برخی به جای سخنرانی در استان های مختلف و تعریف از عملکرد دولت، اندک زمان خود را در اختیار پاسخ به عملکرد خود بگذارند و در بین مردم حضور داشته باشند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: