سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۹۵۹۷۵۸
تاریخ انتشار: ۲۳ آذر ۱۳۹۶- ۱۱: ۱۱
نماینده مردم بیرجند در گفت‌وگو با «بسیج»:
عبادی گفت: آن نهادی که می‎تواند کمک کند که خط ولایت در مسیر درست فارغ از جناح‎های سیاسی در کشور مدیریت شود و مردم سره از ناسره را بازشناسی کنند و راه درست را از نادرست تشخیص دهند بسیج است.

حجت الاسلام عبادی نماینده مردم بیرجند در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری بسیج با بیان اینکه بسیج از بدو انقلاب اسلامی تا کنون چه در دفاع مقدس و چه پس از آن در جریانات مختلف فرهنگی، اجتماعی و امثال آن راهگشا بوده و نقش وصف ناشدنی دارد تصریح کرد: این بسیج است که مسیر ولایت را ترویج و توصیف می‎کند و راه را نشان می‎دهد و در واقع یک دژ مستحکمی برای انقلاب است.

نماینده مردم بیرجند در ادامه با بیان اینکه بزرگترین آفت جریانات برحق خواصی بودند که در مسیر نادرست حرکت کردند تصریح کرد: بر این اساس اگر نسبت به برخی خواص که راه‎های ناصحیحی در این انقلاب طی می‎کنند مراقبت نشود انقلاب صدمه زیادی می‎بیند و در این راستا آن نهادی که می‎تواند بسیار موثر باشد و کمک کند که خط ولایت در مسیر درست فارغ از جناح‎های سیاسی در کشور مدیریت شود و مردم سره از ناسره را بازشناسی کنند و راه درست را از نادرست تشخیص دهند بسیج است.

 

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar