سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۹۶۰۰۳۱
تاریخ انتشار: ۱۸ آذر ۱۳۹۶- ۴۷: ۲۲
آیت الله ممدوحی:
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با بیان اینکه وحدت مسلمانان مانند یک پناهگاه محکم در مقابل تهاجم‌های دشمنان است گفت: اقدام ترامپ در اعلام پایتختی قدس برای رژیم صهیونیستی، بر خلاف تمام قوانین بین‌المللی است و همه مردم به ویژه مسلمانان نباید در مقابل این اقدام خصمانه سکوت کنند.

به گزارش خبرگزاری بسیج از قم، آیت‌الله حسن ممدوحی در گفت‌وگو با خبرنگاران در قم، ضمن محکوم کردن اقدام رئیس جمهور جاهل آمریکا در اعلام قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی گفت: قدس، یکی از دو محل بسیار مقدس و مبارک اسلامی و یکی از دو قبله مسلمین است که بعد از مسجدالحرام مورد تقدیس و احترام قرآن کریم و مسلمانان است.

وی افزود: اقدام اخیر ترامپ نشان داد که او به ‌دنبال حمایت مطلق از صهیونیسم جهانی است تا سلطه‌جویی اسرائیل را در منطقه افزایش دهد و این موضوع مهمی است که مسلمانان باید به آن توجه داشته باشند؛ اکنون وقت آن است که ‌ملت‌های اسلامی، بیدار و هوشیار شوند و در مقابل دشمنان ایستادگی کنند.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با بیان اینکه وحدت مسلمانان مانند یک پناهگاه محکم در مقابل تهاجم‌های دشمنان است اظهار کرد: اقدام ترامپ در اعلام پایتختی قدس برای اسراییل، بر خلاف تمام قوانین بین‌المللی است و همه مردم به ویژه مسلمانان نباید در مقابل این اقدام خصمانه سکوت کنند.

وی با تاکید بر اینکه مسلمانان باید این اقدام آمریکا را محکوم و با آن مقابله کنند، افزود: ترامپ یک فرد بی‌حیا است که برای در قدرت ماندن دست به هرکاری می‌زند و اعلام پایتختی قدس برای رژیم صهیونیستی نیز یکی از خدمات ترامپ به رژیم صهیونیستی است تا در قدرت بماند.

آیت‌الله ممدوحی ادامه داد: ترامپ فکر می‌کند که با این اقدام خود به رژیم صهیونیستی کمک کرده است، اما در حقیقیت موجب وحدت و همچنین نزدیک شدن مسلمانان به آرمان آزادی قدس شده است.

وی گفت: هر زمان که امت‌های اسلامی با یکدیگر متحد بوده‌اند، دشمنان از اهداف خود فاصله گرفته و هر زمان تفرقه و اختلافی در میان جوامع اسلامی به وجود آمده است، دشمنان راحت‌تر توانسته‌اند به برنامه‌ها، سیاست‌ها و اهداف خود دست پیدا کنند.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با بیان اینکه رژیم غاصب صهیونیستی هرگز نمی‌تواند کاری در منطقه به پیش ببرد و محکوم به شکست، زوال و نابودی است، خاطرنشان کرد: رژیم صهیونیستی بیش از چند دهه است که با اشغال سرزمین قدس وارد خاورمیانه شده است، اما با این وجود هرگز نتوانسته است بر خاورمیانه مسلط شود و به لطف الهی هیچگاه نیز به این هدف خود نخواهد رسید.

وی با بیان اینکه با اقدام ترامپ، چهره و ماهیت واقعی رژیم صهیونیستی و حامیانش بیش از پیش آشکار می‌شود، ادامه داد: آمریکا و رژیم صهیونیستی از قدرت اسلام می‌ترسند چراکه اسلام با وحدت مسلمانان در حال جهانی شدن است.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar