سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۹۶۰۷۰۱
تاریخ انتشار: ۲۰ آذر ۱۳۹۶- ۵۶: ۰۹
توسط سازمان جهادکشاورزی استان کرمانشاه صورت می‌گیرد؛
رئیس سازمان جهادکشاورزی استان کرمانشاه از پرداخت پیش از موعد طلب بازنشسته‌گان سال ۹۵ این سازمان در نقاط زلزله زده استان خبر داد

به گزارش خبرگزااری بسیج از کرمانشاه، خسرو شهبازی از پرداخت پیش از موعد طلب بازنشسته‌گان سال ۹۵ جهادکشاورزی در نقاط زلزله زده  استان کرمانشاه خبر داد.

 

وی تصریح کرد: به منظور کمک به همکاران بازنشسته سازمان جهادکشاورزی استان کرمانشاه در مناطق زلزله زده، طلب مانده مرخصی همکاران بازنشسته این سازمان زودتر از موعد مقرر و به صورت ۱۰۰ درصد پرداخت شد.

 

این مسئول تصریح کرد: طلب مانده مرخصی همکاران بازنشسته سال ۹۵ باید در پایان امسال تسویه می شد، اما برای کمک به این عزیزان و با پیگیری های انجام شده همه مطالبات پیش از موعد تسویه و پرداخت شد.

 

وی با بیان اینکه اعتبار لازم برای تسویه مانده مرخصی همکاران بازنشسته ۲میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال بوده است، گفت: این اعتبار علیرغم مشکل اعتبارات هزینه ای با صرفه جویی در هزینه های جاری سازمان به صورت ۱۰۰ درصد پرداخت شده است.

 

شهبازی افزود: پرداخت طلب مانده مرخصی بازنشستگان مناطق زلزله زده هم‌اکنون در حال انجام بوده و اجرایی شده است.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: