سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
کد خبر: ۸۹۶۰۷۳۶
تاریخ انتشار: ۲۰ آذر ۱۳۹۶- ۴۲: ۱۰
مسئول بسیج دانشجویی شهرستان فردوس؛
مسئول بسیج دانشجویی شهرستان فردوس گفت: آل سعود باید از صدام ملعون بابت اعتمادهای پوشالی به آمریکا درس عبرت گرفته باشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از خراسان جنوبی؛ الیاس ابراهیمی مسئول بسیج دانشجویی شهرستان فردوس در رابطه با اقدام رئیس جمهور آمریکا در به رسمیت شناختن قدس اشغالی به عنوان پایتخت رژیم جعلی اسرائیل گفت: آمریکا و هم پیمانانش در عراق و سوریه شکست سنگینی خوردند و گروه تروریستی داعش با تمام قوا به زباله دان تاریخ پیوست، حال آنها با بیان این طرح به دنبال پیدا کردن راهی برای ثبات خود در منطقه هستند، غافل از اینکه این کار باعث نزدیکتر شدن زمان نابودی خود و رژیم جعلی اسرائیل است.

ابراهیمی افزود: آنچه که در روزهای اخیر شاهد آن بودیم و اظهارات سخیف و سست پایه ترامپ در خصوص قدس شریف اعلام شد، به فرموده مقام معظم رهبری جز عجز و ناتوانی آنها چیزی در بر ندارد.

مسئول بسیج دانشجویی شهرستان فردوس در رابطه با این پیشنهاد رئیس جمهور امریکا افزود: این حرکت ترامپ هیچ گاه به سرانجام نخواهد رسید چرا که دلیلی است بر تاکید فرمان فرماندهی کل قوا که اسرائیل ۲۵ سال آینده وجود نخواهد داشت.

وی بیان کرد: امام خمینی(ره) فرمودند «راه قدس از کربلا می گذرد» و الان این فرموده دارد به عمل نزدیک تر میشود چرا که رزمندگان اسلام، شیر مردان مدافعان حرم پس از نابودی داعش در منطقه همگی کربلایی شده اند و حال آمده اند تا به فضل الهی قدس شریف را آزاد کنند.

ابراهیمی اظهار داشت: سران کشورهای عربی اسلامی الان باید بدانند هدف گرگ صفتان آمریکایی چیست و باید با اتحاد و وحدت کلمه هر چه سریعتر نابودی این غده سرطانی را رقم بزنند.

مسئول بسیج دانشجویی شهرستان فردوس افزود: آل سعود باید بداند هیچ نفعی از دوستی‌هایی که در پیش گرفته نخواهد برد جز هلاکت و نابودی خود و باید از صدام ملعون بابت اعتمادهای پوشالی به آمریکا درس عبرت گرفته باشد.

وی در پایان اظهار کرد: از مجامع بین المللی هیچ گونه انتظاری نیست چرا که خود جزئی از این جنایتکاران هستند همانطور که الان هم داریم میبینیم برای قضیه یمن هیچ کاری نکرده اند و برای قضایای دیگر هم همینطور.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar