سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
کد خبر: ۸۹۶۰۸۲۲
تاریخ انتشار: ۲۰ آذر ۱۳۹۶- ۰۳: ۱۲
موسوی : باید در زمینه ارتقا فرهنگ بهداشتی و تغییر سبک زندگی مردم جامعه ،آگاهی‌بخشی و سواد جامعه درخصوص رفتارهای پرخطر مردم در راستای کاهش بیماریها و کم کردن هزینه سلامت مردم قدم برداشت.م برداشت.

 به گزارش خبرگزاری بسیج مازندران، سید عباس موسوی در دیدار با مدیرکل صدا و سیمای مرکز مازندران با تشریح ابعاد حوزه سلامت و مولفه‌های آن جهت ارتقای سطح کیفی سلامت در استان، اظهار داشت: با اجرای طرح تحول سلامت بسیاری از مشکلات درمانی و بهداشتی مردم رفع شده و سطح رضایت از نحوه ارایه خدمات درمانی افزایش یافته است.

وی افزود: لازم است جهت داشتن جامعه ای سالم و عاری از بیماری، بهداشت عمومی به نحو چشمگیری ارتقا یابد و این مهم با همکاری دست اندرکاران حوزه سلامت و صدا و سیما و سایر اصحاب رسانه میسر خواهد شد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت: هر چه تعامل در اطلاع‌رسانی موضوعات بهداشتی و درمانی از طریق رسانه‌ها بیشتر شود مردم از ثمرات آن بیشتر بهره‌مند خواهند شد و عدم آگاهی مردم در سطح جامعه سبب ایجاد مشکلات عدیده می‌شود که جبران آن هزینه‌های زیادی را برای دولت و مردم تحمیل می‌کند.

موسوی اضافه کرد: باید در زمینه ارتقا فرهنگ بهداشتی و تغییر سبک زندگی مردم جامعه ،آگاهی‌بخشی و سواد جامعه درخصوص رفتارهای پرخطر مردم در راستای کاهش بیماریها و کم کردن هزینه سلامت مردم قدم برداشت.

علی صادق مقدسی، مدیر کل صدا و سیمای مازندران نیز با تاکید بر همکاری‌های مشترک افزود: موضوع سلامت یکی از آیتم‌های هدف گزاری شده براساس سیاست‌های کلی صدا و سیما است.

وی افزود: وظایف دو جانبه مبنی بر گسترش تعامل فی مابین در رسیدن به اهداف حوزه سلامت در سطح استان بسیار حائز اهمیت و توجه است.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar