سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۸۹۶۱۳۹۲
تاریخ انتشار: ۲۱ آذر ۱۳۹۶- ۵۱: ۱۴
با حضور مسئول بسیج ادارات شهرستان زابل؛
رئیس اداره دامپزشکی زابل گفت: به منظور خدمت رسانی به دامداران واکسیناسیون دام ها توسط گروه جهادی میثاق با ولایت انجام شد
حامد گنجعلی در گفت و گو با خبرنگار بسیج از زابل اظهار داشت: با حضور سرهنگ پورمولایی مسئول بسیج ادارات شهرستان زابل؛ گروه جهادی میثاق با ولایت اداره دامپزشکی زابل به منظور خدمت رسانی بیشتر به مردم دارالولایه سیستان تشکیل و اولین اردوی جهادی خود را انجام داد.

وی افزود: این گروه جهادی به مدت یک روز در روستای فقیر لشکری شهرستان نیمروز استقرار یافته و علاوه بر واکسیناسیون دامها، کلاس آموزشی ترویجی با موضوعیت راه‌های آشنایی با بیماری شاربن و هاری را برگزار کرده است.

گنجعلی با بیان اینکه کتاب و بروشور آموزشی بین دانش آموزان روستا توسط گروه جهادی توزیع شد، خاطرنشان کرد: برگزاری این کلاس در ارتقای سطح بهداشت و سلامت جامعه نقش موثری خواهد داشت.

رئیس دامپزشکی زابل تصریح کرد: این اردوی جهادی در آینده نزدیک در روستای دیگری اجرا خواهد شد تا افراد بیشتری از این خدمات بهره‌مند شوند.

گنجعلی تاکید کرد: با توجه به اینکه شمار زیادی از مردم سیستان به کار دامداری مشغول هستند با انجام این چنین اردو‌ها و برنامه‌هایی می‌توان کمک شایانی به مردم منطقه کرد چرا که این خدمات سبب حفظ سلامت دام‌ها و در نهایت جلوگیری از ضرر و زیان دامداران خواهد شد.

وی ابراز داشت: شماری از دامداران به دلیل ناآگاهی و ترس از هزینه بر بودن واکسیناسیون نسبت به واکسینه کردن دام‌ها کوتاهی می‌کنند بنابراین با برگزاری این چنین اردو‌هایی می‌توان با خدمات رسانی به موقع به دامداران نسبت به سلامت دام‌ها اقدام کرد.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar