سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۹۶۱۵۹۸
تاریخ انتشار: ۲۲ آذر ۱۳۹۶- ۲۳: ۰۰
رئیس هیئت داوران جشنواره رسانه‌ای ابوذر اردبیل:
رئیس هیئت داوران سومین جشنواره رسانه‌ای ابوذر اردبیل گفت: یک هزار اثر به سومین جشنواره رسانه‌ای ابوذر در اردبیل ارائه شد که این آثار مورد داوری قرار گرفته و آثار برتر مورد تجلیل قرار گرفت.

یک هزار اثر به سومین جشنواره رسانه‌ای ابوذر در اردبیل ارسال شده بود

به گزارش خبرگزاری بسیج از اردبیل، دبیر برگزاری سومین جشنواره رسانه‌ای ابوذر نیز گفت: یک هزار اثر در بخش‌های مختلف به جشنواره ابوذر ارسال شده و مورد داوری قرار گرفت.

‌شهرام محمدی ‌اظهار داشت: یک هزار اثر به سومین جشنواره رسانه‌ای ابوذر در اردبیل ارائه شد که این آثار مورد داوری قرار گرفته و آثار برتر مورد تجلیل قرار گرفت.

وی با بیان اینکه از آثار ارائه شده به سومین جشنواره رسانه‌ای ابوذر 759 اثر قابل داوری بود، گفت: بعد از داوری آثار برتر معرفی شد که در قالب این جشنواره از صاحبان آثار منتخب در جشنواره تجلیل شد.

رئیس هیئت داوران سومین جشنواره رسانه‌ای ابوذر بیان کرد: در صدد هستیم اتحادیه رسانه‌های قفقاز در اردبیل را راه‌اندازی کنیم که این امر نیازمند همت و مشارکت مسئولان است که می‌تواند تاثیرات مثبت داشته باشد.

محمدی افزود: سال آینده نیز همچنان برنامه‌ریزی شده که جشنواره ابوذر به صورت منطقه‌ای برگزار شود که در این زمینه برنامه‌ریزی شده تا این جشنواره به صورت باشکوه‌تر و منظم‌تر از سال‌های گذشته برگزار شد.

دبیر برگزاری سومین جشنواره رسانه‌ای ابوذر تصریح کرد: ترویج فرهنگ مقاومت و ایثار و شهادت رسالت خطیر بر دوش خبرنگاران و اصحاب رسانه بوده که باید در این زمینه تلاش و جدیت لازم را داشته باشند.

‌در این مراسم از سردار نوعی‌اقدم فرمانده دوران دفاع مقدس و خانواده‌های معظم شهدای مدافع حرم با اهدای لوح سپاس تجلیل شد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar