سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۹۶۱۶۰۳
تاریخ انتشار: ۲۲ آذر ۱۳۹۶- ۳۱: ۰۰
خبرگزاری بسیج اردبیل رتبه برتر و اثر شایسته تقدیر در بخش عکس در سومین جشنواره رسانه‌ای ابوذر استان اردبیل از آن خود نمود.

خبرگزاری بسیج رتبه برتر بخش عکس سومین جشنواره رسانه ای ابوذر اردبیل را کسب نمود

به گزارش خبرگزاری بسیج از اردبیل، "سید ساجد یعقوبی" عکاس خبرگزاری بسیج به عنوان رتبه برتر و اثر شایسته تقدیر در سومین جشنواره رسانه‌ای ابوذر استان اردبیل را کسب کرد.

شهرام محمدی دبیر هیات داوران جشنواره با بیان اینکه ابوذر یادآور آزادگی در سخن و بیان حضرت ابوذر است، افزود: در این جشنواره از سردار رحیم نوعی‌اقدم به عنوان رسانه اردبیلی جبهه مقاومت نیز به عنوان یک کار نو تجلیل می‌شود.

وی افزود: سردار نوعی‌اقدم رسانه رسانه زنده و پویایی است که در جبهه مقاومت برنامه‌ریزی و عمل کرده و پیام مقاومت را در جامعه فرهنگ‌سازی می‌کند.

محمدی با بیان اینکه حدود یک هزار اثر در بخش‌های مختلف رادیوتلویزیونی، مطبوعات و خبرگزاری به دبیرخانه جشنواره ارسال شده بود، افزود: در مرحله اول 759 اثر برای داوری انتخاب شد و آثار در بخش‌های یادداشت، سرمقاله و گزارش بسیار عالی بود.

وی با بیان اینکه در حال حاضر توانمندی در شورای بسیج رسانه استان ایجاد شده است تا این جشنواره را از سال آینده به صورت منطقه‌ای برگزار کند، گفت: همچنین تلاش می‌کنیم اتحادیه رسانه‌های قفقاز را در استان اردبیل راه‌اندازی کنیم.

گفتنی است در این جشنواره در بخش تیتر محمدرضا فرض‌الهی از خبرگزاری تسنیم مقام سوم را ازآن خود کرد و هیات داوران اثری را به عنوان مقام اول و دوم انتخاب نکرد.

در بخش خبر سمیه دادرس از خبرگزاری تسنیم رتبه اول، علی انوار از خبرگزاری ایسنا رتبه دوم و فرهاد خائف از نشریه اردبیل فردا رتبه سوم را کسب کردند.

در بخش یادداشت و سرمقاله حاتم رسولی از نشریه خط هشت رتبه اول، پریسا فتحی‌پور از روزنامه همشهری رتبه دوم، مهدی پورجم از نشریه آسمان اردبیل رتبه سوم را کسب کردند. همچنین آثار مسعود لاهوت از خبرگزاری فارس و افسون جبارزاده از نشریه آفتاب ساوالان به عنوان آثار شایسته تقدیر معرفی شدند.

در بخش گزارش یعقوب شاددل از خبرگزاری ایرنا، زهرا رضازاده از خبرگزاری تسنیم و سجاد ناصرآزاد از نشریه آسمان اردبیل به ترتیب مقام اول تا سوم را از آن خود کردند.

در بخش عکس اثر زهرا حدادیان به عنوان مقام سوم معرفی شد. در این بخش هیات داوران هیچ اثری را به عنوان مقام اول و دوم معرفی نکرد، ولی آثار علی انوار از خبرگزاری ایسنا، موسی تقوی نمین از خبرگزاری صدا و سیما و سید ساجد یعقوبی از خبرگزاری بسیج به عنوان آثار شایسته تقدیر معرفی شدند.

در بخش گزارش خبری تلویزیونی نیز آثار نسیم دانشور عالی، آذین مجیدزاده و علی اعتباری از باشگاه خبرنگاران جوان به ترتیب اول تا سوم شدند.

در این جشنواره از خبرگزاری تسنیم به عنوان پرتولیدترین رسانه در موضوعات جشنواره و پایگاه خبری آذرسلام تجلیل شد.

گفتنی است در این مراسم از خانواده شهدای مدافع حرم نیز تجلیل شد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar