سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
کد خبر: ۸۹۶۱۷۹۷
تاریخ انتشار: ۲۲ آذر ۱۳۹۶- ۰۹: ۱۱
مسئول قرارگاه «اندیشه ولایت»؛
مسئول قرارگاه «اندیشه ولایت» گفت: برای فهم و تبیین منظومه‌ی فکری امام و رهبری، قرارگاه اندیشه ولایت در ناحیه بسیج دانشجویی تهران بزرگ تشکیل شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی؛ علی کاظمی مسئول قرارگاه «اندیشه ولایت» بسیج دانشجویی تهران بزرگ به هدف تشکیل قرارکاه اندیشه ولایت اشاره کرد و گفت: بسیج دانشجویی یک تشکل مطالبه‌گر و خواستار گفتمان سازی برای انقلاب اسلامی است و در راستای دغدغه‌ی پیگیری مطالبات مقام معظم رهبری برای فهم و تبیین منظومه‌ی فکری امام و رهبری، قرارگاه اندیشه ولایت در ناحیه بسیج دانشجویی تهران بزرگ تشکیل شد.

وی افزود: منظومه‌ی فکری امام و رهبری همان منظومه‌ی فکری انقلاب اسلامی است که در آن جایگاه تمام مسائل مشخص است؛ چرا که خاصیت منظومه همین است، تک تک اجزاء در آن تعریف شده اند.

کاظمی گفت: آنچه که باعث میشود از مسئولین صدر نظام اسلامی تا عوام جامعه در مسائلی اشتباه عمل کنند به همین جهت است که جایگاه خود و آن مسائل را به درستی درک نکرده اند.

مسئول قرارگاه اندیشه ولایت در پایان گفت: فهم منظومه‌ی فکری انقلاب منحصر در بازخوانی منویات امامین انقلاب نیست، اما این راه سهل الوصول و مطمئن‌تر است و امیدوارم به این مهم دست پیدا کنیم.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar