سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
کد خبر: ۸۹۶۱۸۳۶
تاریخ انتشار: ۲۲ آذر ۱۳۹۶- ۰۶: ۱۲
جانشین فرمانده سپاه امام رضا (ع) درتربت حیدریه مطرح کرد؛
جانشین فرمانده سپاه امام رضا(ع)، شجره طیبه صالحین را سرمایه ارزشمند سپاه و بسیج عنوان کرد.
به گزارش خبرگزاری بسیج از خراسان رضوی، همایش طرح پالایش سرمربیان، مربیان و سرگروه‌های صالحین ویژه نواحی تربت حیدریه، کاشمر، خلیل آباد، بردسکن، بجستان، زاوه، مه ولات، رشتخوار و خواف در محل سالن همایش‌های پژوهشکده زعفران تربت حیدریه برگزار گردید.

در این جلسه که با حضور فرماندهان و مسئولین شبکه صالحین نواحی ذکر شده و همچنین حجت الاسلام حمیدی فر مسئول طرح صالحین سپاه امام رضا (ع) برگزار شد، سردار غفورپور اظهار داشت: مهمترین تهدید حال حاضر کشور ما، تهدید فرهنگی است و وظیفه مقابله با این تهدید به عهده بسیج بوده و  بسیج نیز این امر سنگین و خطیر را به دوش شبکه شجره طیبه صالحین گذاشته شده است.

وی در ادامه افزود: تنها برنامه بسیج که هم از استمرار زمانی و هم از اهمیت ویژه برخوردار است برنامه‌های شبکه صالحین است.

جانشین فرمانده سپاه امام رضا (ع) در ادامه با تبیین وظایف شبکه صالحین بسیج، افزود: متن اصلی شجره طیبه صالحین این است که خروجی آن، تربیت صحیح و اسلامی متربیان باشد.

سردار غفورپور افزود: اگر خدایی نکرده طرح صالحین به مشکل بخورد، سرمایه ۱۰ ساله سپاه و بسیج به مشکل برمی‌خورد و بالعکس اگر این طرح با موفقیت همراه باشد، به یقین سرمایه سپاه و بسیج یک سرمایه ارزشمند خواهد بود.

وی در پایان شاکله اصلی طرح صالحین را فرد محور دانست و افزود: که هرچه بیشتر روی افراد سرمایه گذاری شود، در نتیجه بهره وری این شبکه نیز بیشتر خواهد شد.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar