سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۹۶۲۲۵۷
تاریخ انتشار: ۲۳ آذر ۱۳۹۶- ۱۳: ۱۳
رئیس مجمع علوی بسیج دانش آموزی خراسان جنوبی :
رئیس مجمع علوی بسیج دانش آموزی خراسان جنوبی گفت: صبح امروز اجلاسیه علوی بسیج دانش آموزی خراسان جنوبی با حضور 100نفر از اعضای مجمع عمومی بسیج دانش آموزی از سراسر استان در غالب شش کار گروه برگزاراست.

عارف عشقی نژاد در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج از خراسان جنوبی در حاشیه برگزاری اجلاسیه علوی بسیج دانش آموزی خراسان جنوبی اظهارداشت: این اجلاسیه با حضور 100نفر از اعضای مجمع عمومی بسیج دانش آموزی سراسر استان در غالب شش کار گروه در حال برگزاری است.


رئیس مجمع علوی بسیج دانش آموزی استان گفت: این کارگروه ها شامل تعلیم و تربیت، اقتصاد مقاومتی، فرزند و خانواده، رسانه،اخلاق وامر به معروف و نهی از منکر است.


وی ادامه داد: اعضای هریک از این کارگروه ها هرکدام به صورت جداگانه ایی نشست برگزار کردند و بعد از آن نظرات اعضا جمع آوری و به عنوان بیانیه ایی در پایان مجمع صادر می شود.


عشقی نژاد عنوان کرد: جمع بندی سخنان اعضای کارگروه بعد از پایان در اختیار حوزه های مقاومت، سپاه انصارارضا(علیه السلام) و آموزش و پرورش برای تبعیین آن در بین دانش آموزان و بسیج قرار داده می شود.

رئیس مجمع علوی بسیج دانش آموزی استان یادآورشد: مجمع علوی بسیج دانش آموزی در هر شهرستان نیز برگزار می گردد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar