سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۹۶۲۳۹۶
تاریخ انتشار: ۰۸ دی ۱۳۹۶- ۰۰: ۰۹
فرمانده حوزه حضرت صدیقه کبری(س):
فرمانده حوزه حضرت صدیقه کبری(س) سپاه ناحیه پاوه گفت: ريشه اصلی مديريت بسيجی، در دو اصل توحيد و ولايت است

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از پاوه، نشست اعتقادی معنوی واخلاقی حوزه حضرت صدیقه کبری (س) با موضوع ویژگی‌های مدیریت بسیجی (اطلاعات آگاهانه، استفاده از آموخته‌ها در بهبود عمل وکردار) با سخنرانی  فرمانده حوزه حضرت صدیقه کبری (س) ومربی عقیدتی این حوزه در سالن اجتماعات حوزه خواهران سپاه ناحیه پاوه برگزار گردید.

 

در این نشست قادری، مدیریت بسیجی رامدیریتی مبتنی بر معنویت اسلامی و ارزش‌های انسانی دانست وخاطر نشان کرد: مدیر در تفکر بسیجی، مدیریت را برای خود تکلیف می‌داند و نه حق.

 

وی همچنین افزود: ریشه اصلی مدیریت بسیجی، در دو اصل توحید و ولایت است. مدیریت بسیجی خودباور است و به دنبال استقلال و خودکفائی اقتصادی می‌باشد.

 

وی در ادامه یادآور شد: در یک سازمانی که بر مبنای تفکر بسیجی شکل گرفته، در همه کار‌ها و همه اهداف رنگ خدایی دیده می‌شود و اخلاص، بارزترین ویژگی نیرو‌های بسیجی است.

 

وی در پایان افزود: جوان‌گرایی، باور کردن جوان‌ها و استفاده از نیروی پر نشاط، پر انرژی و خلاق جوان از دیگر ویژگی‌های مدیریت بسیجی است. مدیریت بسیجی، سیاست‌گذار، پیگیر و خستگی‌ناپذیر است و تا رسیدن به اهداف و نتایج مطلوب، کسالت و خستگی را به خود راه نمی‌دهد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar