سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۸۹۶۲۵۴۶
تاریخ انتشار: ۲۴ آذر ۱۳۹۶- ۵۴: ۲۱
امام جمعه بخش صیدون:

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج حجت الاسلام و المسلمین شیخ مهدی بهمنی در خطبه های عبادی و سیاسی نماز جمعه این هفته با اشاره به سفر وزیر امور خارجه انگلستان به ایران گفت:در ابتدا قرار بود این سفر برای بهبود روابط اقتصادی بین ایران و انگلستان باشد اما معلوم شد و طبق صحبت هایی که آقای جانسون بعد از این سفر بیان داشت؛برای آزادی دوتن از جاسوس های آنها که ایرانی الاصل هستند اما تابعیت انگلیسی دارند انجام شده بود؛فلذا سفر فقط برای نجات این جاسوسان بود.

 

وی در ادامه افزود:انگلیس اینقدر خبیث است که نه تنها از واداشتن مردم ایران برای جاسوسی علیه ملت و کشور خودشان شرم نمی کند بلکه دستگیری جاسوسان را خلاف حقوق بشر می داند.

 

وی در ادامه با اشاره به خباثت ها و جنایت های انگلیس در طول تاریخ علیه ملت و کشور ایران خاطر نشان کرد:به تعبیر مقام معظم رهبری انگلیس جاده صاف کن آمریکاست؛همان انگلیسی که براساس پیمان پاریس،افغانستان را از ایران جدا کرد؛براساس پیمان رویتر به بمدت ۷۰ سال خاک ایران را به خودش فروخت؛انگلیسی که فرقه ضاله بهائیت را برای انحراف مذهبی در ایران بوجود آورد؛انگلیسی که در کودتا ۲۸ مرداد در ساقط کردن دولت مصدق و آوردن رضا شاه نقش مستقیم داشت؛انگلیس که در تحریک صدام علیه ایران و مسلح و تجهیز کردن آن؛وضع تحریم های علیه ایران؛حمایت آشکار و پی ریزی فتنه ۸۸ در این مدت چهل سال پس از پیروزی انقلاب نقش کامل و مشارکت فعال داشت.

وی در ادامه با اشاره به حمایت ظاهری انگلستان از برجام بیان داشت:بعد از توافق برجام،کشوری که آمریکا را حمایت می کند و به ظاهر از مسئولین این کشور می خواهد از پاره کردن برجام صرف نظر کنند و به ظاهر می گوید ما متعهد هستیم از برجام حمایت کنیم اما در عمل مانند آمریکا سنگ پراکنی می کند و مانع استفاده ایران از برجام می شود همین انگیس خباث آلود است که به تعبیر امام راحل (ره) روباه پیر هستند و امروز معلوم شد که سفر آقای جانسون یک سفر قباحت آمیز برای انگلستان بود.

 

امام جمعه بخش صیدون در ادامه با اشاره به برگزاری جلسه شورای عالی مجازی در هفته آینده گفت:فضای مجازی آنقدر مهم است که مقام معظم رهبری فرموند:اگر رهبر نبودم مسئول فضای مجازی می شدم و این نشان از اهمیت این مسئله دارد؛کشور ما باید از حالت انفعال در این فضای مجازی خارج شود و حالت فعال به خودش بگیرد،چون فضای مجازی هم تهدید است و هم فرصت و تهدیدات را می شود به فرصت تبدیل کرد اگر مسئولین ما بیدار شوند.

وی پایان گفت:خیلی از مطالب که در فضای مجازی علیه سیاست های کلان کشور و علیه دین منتشر می شوند کار دشمنان هست و ما نباید با انتشار آنان ناخواسته سرباز دشمنان قرار بگیریم.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar