سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۸۹۶۲۶۹۲
تاریخ انتشار: ۲۵ آذر ۱۳۹۶- ۳۲: ۱۰
با حکمی از سوی رئیس سازمان بسیج اساتید کشور
رئیس سازمان بسیج اساتید کشور طی حکمی علی قجری را به سمت «مدیر اطلاع رسانی و روابط عمومی» کل سازمان بسیج اساتید دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی و پژوهشی کشور منصوب کرد.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی سازمان بسیج اساتید، مجتبی زارعی رئیس سازمان بسیج اساتید کشور طی حکمی علی قجری را به سمت «مدیر اطلاع رسانی و روابط عمومی» کل سازمان بسیج اساتید دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی و پژوهشی کشور منصوب کرد.

زارعی در راستای نگاه تحوّل خواهانه و تعالی جو حاکم بر سازمان بسیج اساتید کشور در دوران جدید، مدیر اطلاع رسانی و روابط عمومی سازمان بسیج اساتید را منصوب و طی حکمی رویکرد نوین این سازمان و مأموریت مدیران آن را اعلام کرد.

در بخشی از این حکم آمده است: «...توجه به اصول مهم نوسازی و تحول آفرینی هدفمند و انقلابی در شناخت وظایف سازمانی، مبنا قرار دادن نگاه مسئله محور، اثربخش و جامعه گرایانه در برنامه ها و فعالیت ها و کاربست تفکر انتقادی و آینده پژوهانه، از الزامات فعالیت های این دوره ی سازمان بسیج اساتید می باشد.»

قجری پیش از این مدیریت چند مرکز تولید محتوای رسانه‌ای و مطبوعاتی را برعهده داشته و در عرصه سیاستگذاری و راهبردنگاری رسانه ­ای مشغول بوده است.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: