سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۹۶۳۸۸۷
تاریخ انتشار: ۲۷ آذر ۱۳۹۶- ۳۲: ۱۵
معاون اجتماعي و پيشگيري از وقوع جرم دادگستري آذربایجان‌شرقی مطرح کرد؛
معاون اجتماعي و پيشگيري از وقوع جرم دادگستري آذربایجان‌شرقی بر بی‌خطر سازی پسماندهای پزشکی کلینیک‌های پزشکی تبریز تأکید کرد.

به گزارش خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی به نقل از نقل از روابط عمومی دادگستری استان، رضا مسعودی فر در جلسه کمیته تخصصی پیشگیری از جرایم علیه بهداشت عمومی با تأکید بر بی خطر سازی پسماندهای پزشکی گفت: هیأتی با حضور نماینده دادگستری، دادستان، محیط زیست، استانداری و دانشگاه علوم پزشکی جهت نظارت و بازرسی از نحوه اقدام بیمارستانها و کلینیک ها و مراکز جمع آوری زباله های پزشکی و نحوه کار مراکز امحاء زباله های پزشکی بازدید و گزارش آن را به معاونت پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان اعلام خواهند کرد.

وی با اعلام اینکه بیمارستان‌های خصوصی «شفا» و «نجات» تبریز (به دلیل کمبود فضای فیزیکی) و بیمارستان‌های هشترود، کلیبر و خداآفرین فاقد دستگاه بی‌خطر سازی پسماندهای پزشکی هستند ابراز داشت: کلینیک‌های پزشکی تبریز که فاقد دستگاه بی‌خطر سازی پسماندهای پزشکی‌اند، باید با عقد قرارداد با شرکت‌های موجود، نسبت به بی‌خطر سازی پسماندهای پزشکی اقدام کنند؛ در صورت خودداری، کلینیک با اخذ دستور دادستانی پلمب خواهد شد. 

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان اضافه کرد: مرکز بهداشت استان لیست مراکز عرضه مواد غذایی فاقد پروانه کسب را به معاونت پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان ارائه کرده و معاونت پیشگیری نیز لیست مذکور را برای اقدام لازم به سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ارسال کرده است.

پیگیری مصوبات جلسه قبلی و بحث در پیرامون امنیت غذایی (تهدیدها و راهکارها)، طراحی نقشه راه استمرار برنامه در سال های آتی و گزارش مرکز بهداشت استان در خصوص بهداشت حرفه ای از جمله موضوعات مطرح در این جلسه بود.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar