سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
کد خبر: ۸۹۶۴۴۱۸
تاریخ انتشار: ۲۹ آذر ۱۳۹۶- ۴۱: ۰۷
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پارسیان:
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پارسیان، با تبریک هفته دانش و پژوهش، اظهار کرد: دانش و پژوهش، تولید و دانش آینده سپاه  را تضمین می کند.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج هرمزگان، سرگرد پاسداراسحق مؤذن نسب فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پارسیان، توجه به حوزه پژوهش و مطالعه در تمامی حوزه ها را بسیار مهم و حائز اهمیت دانست و گفت: اگر مطالعه و پژوهش در کشور در تمام حوزه ها از قبیل حوزه اجتماعی، سیاسی، اقتصادی و فرهنگی انجام شود مشکلات مربوط به هر حوزه در جامعه دیده نمی شود.


سرگرد مؤذن نسب با اشاره به اهمیت، نقش و جایگاه پژوهش در سپاه پرداخت و با بیان اینکه گفتمان انقلاب اسلامی به سرعت در حال پیشرفت و تکامل در ابعاد مختلف  است اظهار کرد: نظام جمهوری اسلامی ایران به عنوان قلب تپنده جهان اسلام بایستی در باب اقتدار وقدرت علمی در جهان حرف تازه‌ای داشته باشد و با وجود این شرایط ،سپاه در پیش روندگی و پیش برندگی انقلاب و نظام جمهوری اسلامی نقش مهمی را بر عهده دارد.

وی ادامه داد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از منظر مقام معظم رهبری باید پیش رونده و پیش برنده باشدویکی از مهمترین ابعاداین پیش روندگی و پیش برندگی برخورداری از اقتدار و قدرت علمی است که در این راستا نیازمند دانشی منحصر به فرد برای ایجاد وبرقراری تمدن اسلامی  وتوسعه و رشد انقلاب اسلامی در جهان می باشد.

فرمانده سپاه پارسیان با اشاره به نفوذ دشمن در زمینه های مختلف اشاره کرد و افزود: آنچه سبب تفاوت و اهمیت ویژه نفوذ در زمان حاضر شده، این است که نفوذ دشمن پیش از این گاهی به‌عنوان تکنیک، عملیات و یا تاکتیک به‌کارگیری می‌شد اما پس از موضوع برجام، نفوذ به عنوان یک راهبرد در دستور کار دشمن قرار گرفته است.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar