سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۹۶۵۱۰۸
تاریخ انتشار: ۰۱ دی ۱۳۹۶- ۴۸: ۱۴
با همکاری جهاددانشگاهی اردبیل و موسسه نخبگان؛
سرپرست معاونت فناوری مرکز رشد گیاهان دارویی جهاددانشگاهی اردبیل گفت: همایش آشنایی با علوم و فناوری نانو با همکاری موسسه آموزشی نخبگان، اتاق بازرگانی و مرکز رشد گیاهان دارویی جهاددانشگاهی استان اردبیل برگزار می شود.

همایش آشنایی با علوم و فناوری نانو در اردبیل برگزار می شود

به گزارش خبرگزاری بسیج از اردبیل، مهران محمدی اظهار داشت: این همایش مورد تایید و زیر نظر انجمن نانوفناوری ایران بوده و دکتر بشرنواز از مدرسان رسمی ستاد نانو ریاست جمهوری در آن به سخنرانی علمی خواهد پرداخت.

وی خاطرنشان کرد: آموزش های عمومی نانو، کارآفرینی و اشتغال مبتنی بر نانو، آشایی با المپیادها و جشنواره های حوزه نانو از سرفصل های اصلی این همایش می باشد.

محمدی افزود: فناوران، دانش آموزان، دانشجویان، مخترعان و مبتکران می توانند به صورت رایگان از مجموعه مباحث این همایش بهره مند شوند.

وی تصریح کرد: همایش آشنایی با علوم و فناوری نانو روز پنجشنبه 30 آذرماه 96 از ساعت 15 الی 17 در سالن همایش های اتاق بازرگانی اردبیل برگزار می شود و در پایان تلاش خواهد شد فضای مناسبی برای پرسش و پاسخ ایجاد گردد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: