سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۸۹۶۵۲۴۷
تاریخ انتشار: ۰۳ دی ۱۳۹۶- ۵۳: ۰۸
مسئول سابق بسیج دانشجویی در گفت‌وگو با «بسیج»:
گودرزی گفت: ازجمله مهم‌ترین پایه‌های اقتدار هر نظام و حاکمیتی، نیروهای نظامی هستند و به همین دلیل دشمنان علیه بسیج، سپاه و به‌طورکلی، نیروهای مسلح ایران اسلامی توطئه و دسیسه می‌کنند.

داود گودرزی مسئول سابق سازمان بسیج دانشجویی در گفت و گو با خبرنگار سرویس سیاسی خبرگزاری بسیج با اشاره به اینکه اگر سپاه و بسیج نبود، معلوم نبود که امنیت کشور در چه وضعی بود، گفت: سپاه و بسیج، پایه های اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران هستند و ایران تنها کشوری است که در منطقه از یک امنیت دائمی برخوردار است و کشورهایی که دورتا دور ایران هستند از نبود این امنیت در کشورشان حسرت می خورند و این امنیت موجود در کشور نتیجه تلاش مجاهدان بسیج و سپاه است.


وی با بیان اینکه از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون، دشمنان داخلی و خارجی ایران اسلامی تلاش دارند تا علیه عوامل اقتدار، قدرت و استقلال ملت ما توطئه کرده و این ابزارها را به‌نوعی تضعیف کنند، تصریح کرد: ازجمله مهم‌ترین پایه‌های اقتدار هر نظام و حاکمیتی به‌طورقطع نیروهای نظامی هستند و به همین دلیل است که دشمنان علیه بسیج، سپاه، ارتش و به‌طورکلی نیروهای مسلح ایران اسلامی توطئه و دسیسه می‌کنند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: