سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۸۹۶۵۵۰۸
تاریخ انتشار: ۰۳ دی ۱۳۹۶- ۰۷: ۰۹
نماینده سابق مجلس در گفت‎وگو با «بسیج»:
هر زمانی که تفکر بسیجی نبود یا کم رنگ شد ما دستاوردهای انقلاب را از دست دادیم نمونه آن موضوع برجام بود که شاهد نوعی وادادگی بودیم که در آن تفکر لیبرالی حاکم بود و برخی دستاوردهای انقلاب را از دست دادیم.

عطاءالله سلطانی نماینده سابق مجلس در گفت‎وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری بسیج عنوان کرد: طبق گفته حضرت امام اگر سپاه نبود کشور نبود و از آنجایی که بازوی اصلی سپاه بسیج است؛ بر این اساس اگر بسیج نباشد نقص در کار سپاه و همین‎طور در کار کشور نقص ایجاد می‎شود.

نماینده سابق مجلس با تاکید براینکه باید قدر این تفکر بسیجی را بدانیم بیان کرد: هرجا قدر تفکر بسیجی را داشتیم پیشرفت کردیم، اما هرجا که تفکر بسیجی نبود آنجا به مشکل برخوردیم و دستاوردهای انقلاب مورد ضربه واقع شد.

سلطانی با اشاره به پیشرفت‎های هسته‎ای در کشور اظهار داشت: دستاوردهایی که در این زمینه داشتیم از جمله غنی سازی 20 درصد و.. حاصل این تفکر بود، اما هر زمانی که تفکر بسیجی نبود یا کم رنگ شد ما دستاوردهای انقلاب را از دست دادیم نمونه آن موضوع برجام بود که شاهد نوعی وادادگی بودیم که در آن تفکر لیبرالی حاکم بود و برخی دستاوردهای انقلاب که حاصل تلاش مجاهدانه و بسیجی‌وار شهدای هسته‎ای چون شهید علی محمدی و.. بود از دست دادیم و کشور در زمینه هسته‎ای ده‎ها سال به عقب رانده شد و همین‌طور در موضوعات دیگری چون سیاست خارجی، مباحث نفتی و.. شاهد این نوع عقب ماندگی هستیم که مغایر و مخالف با تفکر بسیجی است.

نماینده سابق مجلس در خاتمه خاطرنشان کرد: از این رو با توجه به اهمیت این تفکر در پیشرفت کشور می‎طلبد که مسئولان نظام به این تفکر و روحیه متخذ شوند و با اتکا به آن کارهای کشور را به پیش ببرند و موانع را از پیش‎روی خود بردارند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar