سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
کد خبر: ۸۹۶۶۷۷۸
تاریخ انتشار: ۰۴ دی ۱۳۹۶- ۳۳: ۲۲
فرمانده سپاه نینوا:
فرمانده سپاه نینوا گفت:جریان فتنه محصول و برایند اقدام استکباری بود که با استفاده از عناصر نفوذی در لایحه های مدیریتی جمهوری اسلامی اتفاق افتاد.

به گزارش خبرگزاری بسیج از گلستان، سرتیپ دوم پاسدار رحمت الله صادقی فرمانده سپاه نینوا ظهر امروز در گفتگوی خبری با خبرنگاران به مناسبت یوم الله 9 دی گفت:در سال های قبل از 88 نظام جمهوری اسلامی چنین اقدامات و اتفاقاتی به خود ندیده بود و تمام این مسائل و مشکلات از یک هماهنگی درونی که مبتنی بر راهبردهای دشمن ، هم در حوزه ی تاکتیک و هم در حوزه ی راهبردها بود که فضا را برای جمهوری اسلامی سخت کرد و نظام را در معرض تهدید جدی براندازانه از نوع و جنس دیگر قرار داد.

فرمانده سپاه نینوا در ادامه افزود: زمانی که انتخابات به پایان رسید رمز تقلب گفته می شود و نامزد مورد نظر هم خود را رییس جمهور می داند و از مردم می خواهد که از این آرا صیانت کنند و نتیجه آن چیزی که دشمنان اصلی نظام اسلامی می خواستند شد.

سردار صادقی در ادامه خاطرنشان کرد: اعلام مواضع رسمی رییس جمهور وقت آمریکا ، رژیم صهیونیستی و کشورهای اتحادیه اروپا و برخی از کشورهای منطقه نشان می دهد که اینها علنا از عوامل فتنه در داخل نظام حمایت کردند و هیچ ابایی هم از اعلام مواضع خود نداشتند و تصور آنها بر این بود که این ظرفیت اهداف 30 ساله ی خیانت استکبار جهانی را محقق خواهد کرد.

فرمانده سپاه نینوا تصریح کرد: این حرکت از خرداد تا دی سال 88 ادامه داشت و در این فراز و فرود براندازانه استکبار جهانی در حال اقدام بود و در این ایام 8 ماهه به اندازه ی 8 سال دفاع مقدس برای جمهوری اسلامی ایران هزینه داشت و اعتبار نظام و مردم سالاری دینی به باد استهزاء گرفته شد  و نتیجه حضور مردم که در این سی سال پیروزی انقلاب اسلامی سابقه نداشت که 85 درصد مردم در این انتخابات  حضور داشتند و این شیرینی و لذت و ابهت نظام را از زیر سوال برد.

وی به آسیب های فتنه سال 88 اشاره کرد و گفت: تحریم ها علیه جمهوری اسلامی ایران تقویت شد تعداد زیادی شهید و جانباز و زخمی تقدیم انقلاب شد و مردم بی گناه در این بین کشته شدند و خسارت های زیادی به زیر ساخت های نظام وارد شد.

صادقی افزود: ابعاد این اتفاق باید با دقت نظر و با یک جدیت برای مردم تبیین شود که جریان فتنه 88 تبادل و رویارویی دو جریان فکری و سیاسی نبود و نباید به این سطح تقلیل یابد.

به گفته ی وی ؛ جریان فتنه محصول و برایند اقدام استکباری بود که با استفاده از عناصر نفوذی در لایحه های مدیریتی جمهوری اسلامی اتفاق افتاد.

سردار صادقی در ادامه افزود : به فضل الهی و دقت نظر و بصیرت حضرت آقا و نیروهای وفادار به نظام و انقلاب تهدید این چنین مدرن و پیچیده و موثر برای یک براندازی در نظام جمهوری اسلامی تبدیل به فرصت شد.

فرمانده سپاه نینوا تصریح کرد: ما در 8 ماهه جریان فتنه به اندازه ی 8 سال ، عوامل علمی و راهبردی و اصول مبانی و تکنیک و تاکتیک های مبارزه با فتنه های مدرن  را آموختیم و مجموعه ی سپاه و بسیج با پیش بینی که از قبل داشت گردان های ضد اختشاش را راه اندازی کرد و نیروهای بسیجی با لباس ضد اختشاش توان سازمان بسیج را برای مقابله جدی با عناصر فتنه به رخ فتنه گران کشیدند و این نشان داد که ما در برآورد هایمان درست عمل کرده و ظرفیت های نفوذ دشمن را کاملا شناسایی کردیم.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar