سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۸۹۶۷۲۰۱
تاریخ انتشار: ۰۵ دی ۱۳۹۶- ۴۰: ۱۶
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج روح الله یزد:
به منظور ارزیابی از حلقه‌های صالحین؛ فرمانده ناحیه مقاومت بسیج روح الله یزد از حلقه صالحین پایگاه نرگس خاتون از حوزه بنت الهدی (س)؛ بازدید و سرکشی به عمل آورد.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از یزد؛ سرهنگ حسین زارع کمالی در این بازدیداظهار داشت: سپاه و بسیج تمام فعالیت‌ها را در عرصه‌ها مختلف رصد می‌کند که در این راستا حفظ و حراست از دستاورد‌های انقلاب اسلامی وظیفه ذاتی سپاه است و هرکسی بخواهد به این دستاورد‌ها و خط قرمز‌ها لطمه بزند، سپاه با قدرت در مقابل آن خواهد ایستاد.
وی افزود: به فرمود: ه رهبر معظم انقلاب، سپاه انقلابی نشده است بلکه انقلابی به وجود آمده و این انقلابی بودن سپاه اجازه تجربه مجدد طعم تلخ فتنه را نخواهد داد.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج روح الله یزد گفت: حماسه ۹ دی چشمه فتنه و فتنه گران را کور کرد و به تعبیری فتنه ۸۸ همانند چرک بیرون زده از زیر پوست بود که اگر وارد بدن نظام اسلامی می‌شد خطرات سنگین‌تری انقلاب را تهدید می‌کرد و در این فتنه بعضی از خواص با سکوت و یا دمیدن در آتش فتنه مردود شدند.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar