سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۹۶۷۳۸۴
تاریخ انتشار: ۰۶ دی ۱۳۹۶- ۳۸: ۰۸
سردار یدالله جوانی
سردار یدالله جوانی مشاور نمایندگی ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در جمع کارکنان ستاد سپاه حضرت جوادالائمه (علیه السلام) با اشاره به دسیسه های جدید استکبار جهانی علیه نظام جمهوری اسلامی ایران گفت: بی اعتبار سازی انقلاب اسلامی برای جوانان داخلی نقشه آمریکایی هاست.

 

به گزارش خبرگزاری بسیج؛ سردار یدالله جوانی مشاور نمایندگی ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در جمع کارکنان ستاد سپاه حضرت جوادالائمه (علیه السلام) با اشاره به دسیسه های جدید استکبار جهانی علیه نظام جمهوری اسلامی ایران گفت: بی اعتبار سازی انقلاب اسلامی برای جوانان داخلی نقشه آمریکایی هاست.

وی افزود: هدف آنها از این اقدامات تضعیف پشتوانه مردمی انقلاب است چراکه حفظ انقلاب بدون حضور مردم امکان ندارد.

جوانی با بیان اینکه دغدغه امروز ما موانعی است که انقلاب در درون با آن مواجه است اظهار داشت: تداوم پیشرفت های انقلاب اسلامی در جهان در گرو توجه به ساخت داخل کشور است.

وی با اشاره به موفقیت های انقلاب اسلامی گفت: ایجاد جبهه ای از مستضعفین در مقابل مستکبرین عالم از دستاوردهای این انقلاب است چراکه زمانی جامعه استکبار قصد داشت ما را در درون مرزها محصور کند ولی امروز انقلاب در سطح جهان می درخشد.

وی با اشاره به وقایع فتنه 88 و ناکام ماندن نقشه های دشمنان در برابر بصیرت مردم گفت: حماسه 9 دی یکی از یوم الله ها است که نباید بگذاریم به فراموشی سپرده شود.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: