سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۹۶۷۸۶۸
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۶- ۱۵: ۰۵
یکی از فرماندهان بسیجی در گفتگو با بسیج:
نازی عابدینی گفت: ایدیولوژی اقتصاد مقاومتی بر مبنای تولید است و با زیاده خواهی و مصرف بیشتر مخالف است از اینرو ضروری است که ایدلولوژی اقتصاد مقاومتی برای دانش آموزان تبیین شود.

نازی عابدینی یکی از فرماندهان بسیجی شهرستان عنبرآباد استان کرمان در گفتگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری بسیج، اظهار داشت:  ایدیولوژی اقتصاد مقاومتی بر مبنای تولید است و با زیاده خواهی و مصرف بیشتر مخالف است از اینرو ضروری است که ایدلولوژی اقتصاد مقاومتی برای دانش آموزان تبیین شود.

وی با بیان اینکه دانش آموزان از مراکز تولیدی بازدید کنند افزود: بازدید از مراکز تولیدی می تواند نقش موثری در تبیین فرایند و چگونگی تولید و شرایط اقتصادی کشورمان داشته باشد.

عابدینی خاطر نشان کرد: ایدیولوژی اقتصاد مقاومتی نشان دهنده این است که در صورت تحریم و مشکلات عدیده اقتصادی می توان از طریق برنامه ریزی و تدوین منشور اقتصادی انضباط اقتصادی را به دانش آموزان آموزش داد تا بتوانند با صرفه جویی در هزینه های مختلف و با مشارکت و تعاونی در جهت تولید محوری و عدم وابستگی پیش بروند.

این فرمانده بسیجی در پایان افزود: استقلال و خودکفایی یکی از مبناهای اصلی تبیین  ایدیولوژیک اقتصاد مقاومتی برای دانش آموزان است تا از طریق آموزش کسب و کار و کارآفرینی بتوانند تولیدکنندگان خوبی برای آینده اقتصاد کشورمان شوند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar