سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۸۹۶۸۷۶۶
تاریخ انتشار: ۰۹ دی ۱۳۹۶- ۲۸: ۱۲
سردار یزدی در پنجمین یادواره ی سوره های سرخ:
فرمانده سپاه حضرت محمد رسول ا...(ص) تهران بزرگ گفت: لحظه لحظه زندگی شهدا برای ما درس است. ما زندگی قرآنی را از آنها می‌آموزیم و اگر بتوانیم به درس‌هایی که از آنها فرا گرفته‌ایم توجه کنیم حتماً کشورمان به رشد و تعالی خواهد رسید.

به گزارش خبرگزاری بسیج از سپاه تهران بزرگ؛ سردار محمد رضا یزدی فرمانده سپاه حضرت محمد رسول ا...(ص) تهران بزرگدر آیین گرامیداشت یاد و نام شهدای قاری، حافظ و معلم قرآن کریم تحت عنوان "پنجمین یادواره ی سوره های سرخ " گفت: خدا را شاکر هستیم که امروز توفیق برگزاری این مراسم را به سپاه حضرت رسول(ص) داد و در جمع بزرگوارانی هستیم که فرزندان شان از حافظان و قاریان و کسانی که با قرآن مأنوس بودند. کسانی که چشم و چراغ این ملت هستند و حضورشان برای کشورما به منزله محوری برای اجتماع همه نگاه‌هاست. افتخار می‌کنیم خانواده شهدا در میان ما هستند و در فضایی تنفس می‌کشیم که این فضا را فرزندان آنها با ایثارگری‌شان فراهم کردند.

فرمانده سپاه حضرت محمد رسول‌ ا...(ص) عنوان کرد: امروز شرمنده شهدا هستیم که نتوانستیم راه آنها را به‌خوبی ادامه دهیم. ما مدیون فرزندان شهدا هستیم و این راه را به هر نحوی که شود خواهیم پیمود. شاید قدم‌هایمان آهسته باشد اما استواری را از فرزندان شهدا یاد گرفته‌ایم.

سردار یزدی تصریح کرد: شهدایی که امروز به یادشان پنجمین یادواره ی سوره‌های سرخ را برگزار می‌کنیم، کسانی هستند که با عمق وجودشان قرآن را فهمیدند، جهاد و از خودگذشتگی و ایمان را یاد گرفتند و نشان دادند قرآن را در جای جای زندگی‌شان پیاده کردند. همچنین نشان دادند که چگونه یک انسان با ایمان که مأنوس با قرآن است، زندگی خود را با قرآن به پایان می‌رساند و زندگی‌شان را برای تحقق وعده‌های الهی اهدا کردند.

وی ابراز داشت: لحظه لحظه زندگی شهدا برای ما درس است. ما زندگی قرآنی را از آنها می‌آموزیم و اگر بتوانیم به درس‌هایی که از آنها فرا گرفته‌ایم توجه کنیم حتماً کشورمان به رشد و تعالی خواهد رسید.

فرمانده سپاه تهران بزرگ خاطرنشان کرد: شهدا فهمیدند چگونه باید از ولی‌فقیه‌شان اطاعت کنند، دریافتند برای پیروی از راه پیامبر(ص) چگونه از رهبر و ولی‌فقیه‌شان تبعیت کنند. امروز افتخاری جز این نیست که قدم‌های بلند این فرزندان را ما هم یکی پس از دیگری برداریم. امیدواریم بتوانیم کشورمان را برای زمینه‌سازی قلمرو امام زمان(عج) آماده کنیم و در کنار خانواده شهدا و مقام معظم رهبری این پرچم را به‌دست منجی عالم بشریت دهیم.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar