سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۹۶۸۹۹۲
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۶- ۳۴: ۰۶
عضو سابق کمیسیون اقتصادی مجلس در گفتگو با «بسیج»:
شیری گفت: دولت آسان ترین راه درامد زایی را وصل شدن به شیر های نفتی می‌داند و با فروش نفت خام قصد دارد اقتصاد کشور را تامین کند.

غلامحسین شیری نماینده سابق  مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در گفتگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری بسیج، با اشاره به استفاده دولت ها از درآمد نفتی و وابستگی مردم به دولت گفت: دولت ها آسان ترین راه درآمدزایی را نفت می دانند و از  طرفی نیز طی این سال‌ها مردم نیز سعی کردند خود را به دولت وصل کنند و احتیاجات خود را از آنها دریافت کنند بر این اساس گاهی شاهد از اینکه جوانی با مدارک تحصیلی بالا در رشته کشاورزی بیکار است وقتی به آن پیشنهاد کارآفرینی می دهید تا روی پای خود مستقل باشد  می‌گوید نه من راضی هستم که در مکان دولتی خدماتی باشم و پول دریافت کنم اما کارآفرینی نداشته باشم.

شیری گفت: اینجور افراد  که در جامعه نیز کم نیستند قصد دارند امرار معاش خود را با وصل شدن به دولت بدست آورند.بر همین اساس آسانترین راه مردم برای امرار معاش و کسب و کار و شدن به دولت  و دریافت مستمری است از طرفی دولت آسان ترین راه درامد زایی را وصل شدن به شیر های نفتی می‌دانند و با فروش نفت خام قصد  دارد اقتصاد کشور را تامین کند.

 درآمدزایی شیرین و ارزان دولت با گرانی بنزین

این نماینده سابق مجلس تصریح کرد: دولت‌ها با فروش نفت خام و یا حتی نفت فرآوری شده  که همان حاملهای انرژی هستند درآمدزایی می‌کنند لذا آسان ترین کاری که نقد و همه روزه و در هر ساعت می‌تواند برای دولت درآمدزایی داشته باشد افزایش قیمت بنزین و کسب درامد از جیب مردم است.افزایش تولید و ایجاد اشتغال و آباد کردن مناطق کشاورزی به همراه عمران و آبادانی روستاهاکار سختی است و دولت به دنبال درآمدزایی سخت نمی رود.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar