سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۹۶۹۰۰۷
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۶- ۲۳: ۰۵
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس در گفتگو با «بسیج»:
حجت الاسلام سلیمی گفت: دولت نتوانسته در مورد سپرده گذاران که در موسسات مالی و اعتباری غیرمجاز سرمایه گذاری کردند و پول‌های خود را از دست داده اند اقدام شایسته‌ای کند.

حجت الاسلام سلیمی، عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری بسیج با اشاره به عملکرد دولت یازدهم و دوازدهم در مواجهه با موسسات مالی و اعتباری غیرمجاز که چندی  پیش  موجب به وجود آمدن اعتراضات شدید مردمی شد گفت: این موضوع واضح تر از خورشید در آسمان است واقعیت این است که دولت نتوانسته  در مورد سپرده گذاران که در موسسات مالی و اعتباری غیرمجاز سرمایه گذاری کردند و پول‌های خود را از دست داده اند اقدام شایسته‌ای کند.

دولت برای مال باختگان موسسات مالی کاری نکرده است/ چرا دولت بیش از حد مجاز به این موسسات مالی تسهیلات داد؟

وی افزود: دولت باید به این سوال جواب بدهد که در خصوص ساماندهی موسسات مالی و اعتباری و نیز احقاق حق سپرده‌گذاران مسئولیتی دارد یا ندارد ؟ سوال اساسی اینجاست که اگر دولت در این خصوص هیچ مسئولیتی ندارد پس برای چه منظور برای برخی از سپرده گذاران مشکلی ایجاد کرده است و اگر دولت در این خصوص مسئولیت دارد چرا از ابتدا که این موسسات مالی و اعتباری غیر مجاز تابلو برافراشتند و در لوای تاییدات دولت  فعالیت می کردند جلوی آن را نگرفتند.

حجت الاسلام سلیمی خاطرنشان کرد: چرا دولت بیش از حد مجاز به این موسسات تسهیلات داد و به موقع مردم را آگاه ساخت که این موسسات آینده روشنی ندارند و یا از ادامه فعالیت آنها جلوگیری نکرد؟سوال ما از دولت این است که چرا در همان ابتدای کار غیرقانونی بودن موسسات مالی و اعتباری غیرمجاز را به آگاهی و اطلاع مردم نرساند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar