سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۹۶۹۰۱۲
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۶- ۳۵: ۰۶
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس در گفتگو با «بسیج» مطرح کرد
حجت الاسلام سلیمی گفت: تعلل دولت در رفع مشکل سپرده گذاران باعث شده است که مردم اعتراضات صنفی خود را با لحن دیگری به گوش مسئولین برسانند.

حجت الاسلام سلیمی، عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری بسیج با اشاره به عملکرد دولت یازدهم و دوازدهم در مواجهه با موسسات مالی و اعتباری غیرمجاز که چندی  پیش  موجب به وجود آمدن اعتراضات شدید مردمی شد گفت: تعلل دولت در رفع مشکل سپرده گذاران باعث شده است که مردم اعتراضات صنفی خود را با لحن دیگری به گوش مسئولین برسانند البته در این فضاسازیها ممکن است افراد سودجو و ضد انقلاب بهره برداری سیاسی کنند که باید مواظب بود.

 از تعلل دولت در مورد سپرده گزاران موسسات مالی تا تغییر لحن اعتراضات خیابانی

وی افزود: انتظار میرود دولت در خصوص وضعیت سپرده گذاران و مالباختگان موسسات مالی و اعتباری غیرمجاز هر چه سریعتر اقدام لازم را انجام دهند بوی بیعملی و اقدام منفعلانه از سوی دولت به مشام مردم نرسد امیدواریم اقدامات مثبت تری در این زمینه از سوی دولت مشاهده کنیم تعجب آور است که بعد از جلسه سران سه قوه در خصوص وضعیت سپرده گذاران موسسات مالی و اعتباری غیرمجاز مردم از سوی روسای قوا هیچ پاسخی نشنیدند و نه تنها با رؤسای سه قوه پاسخ صریح و روشن به مردم ندادند بلکه طی هفته گذشته از طریق اقدامات سیستمی مطالبات سپرده گذاران را کمتر از میزان واقعی به آنها برگردانده اند.

وی خاطرنشان کرد: به عنوان مثال شخصی در یکی از موسسات مالی ۳۰ میلیون تومان پول گذاشته و ماهیانه ۲۰۰ هزار تومان دریافت می کرده است اما اکنون اکنون اعلام میکنند که شما سود پول را دریافت کرده و الان هیچ طلبی نباید داشته باشید همین اقدامات باعث می شود که مردم را به درد آورد و واقعاً از نوع رفتار دولت و بی عملی آن باید تعجب کرد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar