سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۹۶۹۰۱۴
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۶- ۳۹: ۰۶
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس در گفتگو با «بسیج»:
حاتمیان گفت: ناظران کشاورزی به دنبال احقاق حق خود و استخدام شدن بودند و با کارگزاران بیمه که اکنون کارشان درست می شود در رقابت هستند.

عبدالله حاتمیان، عضو  کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری بسیج با اشاره به تجمع ناظران کشاورزی در مقابل مجلس شورای اسلامی گفت: ناظران کشاورزی به دنبال احقاق حق خود و استخدام شدن هستند و با کارگزاران بیمه که اکنون کارشان درست میشود در رقابت هستند.

 اعتراض ناظران کشاورزی برای استخدام بود

وی افزود:  آنها تلاش می‌کنند تا هر چه سریعتر مسئولین و مجلس در خصوص ناظران کشاورزی نیست اقدام مناسب را انجام دهند در این خصوص از طرف مجلس شورای اسلامی پیشنهاد شد که همان قانون موجود تا پایان سال ۱۳۹۶  برای ناظران کشاورزی نیز تمدید شود

عضو  کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس  عنوان کرد: برهمین اساس نزدیک به ۸ هزار و ۷۰۰ نفر طبق این قانون استخدام شده بودند از این تعداد حضور حدود ۱۲۰۰ نفرد شامل ناظران کشاورزی می شوند که تا پایان سال ۹۶ فرصت دارند که استخدام شود از طرفی کارگزاران بیمه نیز مشمول طرحی از سوی مجلس شورای اسلامی شده اند که این طرح هنوز به تصویب نرسیده و در مراحل اصلاح آن از طریق شورای نگهبان و کمیسیون مربوطه است اما در این بین ممکن است ناظران کشاورزی دیگری وجود داشته باشند که خواهان استخدام باشند که مجلس محترم باید برای آنها نیز قانون جدیدی تصویب کند.

وی خاطرنشان کرد: دولت از ابتدای اجرای این قانون اقدام به استخدام ناظران کشاورزی کرد اما برخی از استان‌ها به علت تعلل باعث شدند که برخی از افراد از این طرح باز بمانند و مجلس نیست این فرصت را به دولت داد تا این قانون را تا پایان سال ۹۶ تمدید کند. 

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar