سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۸۹۶۹۲۵۹
تاریخ انتشار: ۱۰ دی ۱۳۹۶- ۰۰: ۰۷
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اشکذر:
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اشکذر گفت: همراهی مردم با رهبری را عامل عبور از بحران فتنه دانست و خاطرنشان کرد: کسی که توانست این جریان را مدیریت کند و نظام را با تمام هزینه‌ها به خوبی عبور دهد کسی جز رهبر معظم انقلاب نبوده است.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از اشکذر:سید اسدالله امامی درجمع کارکنان کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان اشکذروبا حضورمددجویان این سازمان ضمن گرامیداشت دهه بصیرت، وی با بیان اینکه دشمنان و برخی خواص شناخته شده داخلی که سابقه خدمت در کشور را داشته و قابل اعتماد بودند دراین فتنه رو سیاه شدند.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اشکذر در ادامه با اشاره به اینکه در این فتنه نظام دچار آسیب‌های جدی جانی و مالی شد، افزود: متأسفانه در این حوادث کسی مقصر نبود جز خواص بی بصیرتی که نتوانستند بفهمند دشمن در خانه و اطرافیانشان نفوذ کرده و آن‌ها را آلت دستی برای ضربه زدن به نظام قرارداده اند.
وی همراهی مردم با رهبری را عامل عبور از بحران فتنه دانست و خاطرنشان کرد: کسی که توانست این جریان را مدیریت کند و نظام را با تمام هزینه‌ها به خوبی عبور دهد کسی جز رهبر معظم انقلاب نبوده و این یک تجربه هم برای خواص و هم برای ملت ایران بود که هرجا مشکلی پیش آمده، این، ولی فقیه است که می‌تواند با مدیریت خود بر بحران غلبه کند.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar