سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
کد خبر: ۸۹۶۹۹۰۳
تاریخ انتشار: ۱۱ دی ۱۳۹۶- ۴۳: ۱۰
معاون سابق پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش مطرح کرد:
کفاش گفت: سفرهای راهیان نور باعث آشناشدن نسل امروز با رشادت ها و از جان گذشتگی های شهدای دوران دفاع مقدس می شود و نیاز است که از این طرح، حمایت ویژه ای صورت بگیرد.

به گزارش سرویس راهیان نور خبرگزاری بسیج، حمید رضا کفاش معاون سابق پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش با اشاره به اینکه سفرهای راهیان انور باعث آشناشدن نسل امروز با رشادت ها و از جان گذشتگی های شهدای دوران دفاع مقدس می شود و نیاز است که از این طرح، حمایت ویژه ای صورت بگیرد، گفت: برگزاری اردوهای راهیان نور یک نقطه قوت در معرفی ابعاد دفاع مقدس برای نسل های امروزی است؛ یادآوری دوران دفاع مقدس، زنده کردن یاد شهدا و … در اردوهای راهیان نور محقق می شود و نقطه ضعفی ندارد، اما باید گفت که بازسازی یادمان های دفاع مقدس و زیبا و جذاب کردن آنها باعث جذب بیشتر علاقمندان به حوزه راهیان نور می شود.

وی ادامه داد: دانش آموزان با سفر به اردوهای راهیان نور و بازدید از کربلاهای ایران که روزگاری محل حماسه و ایثار شهدا و رزمندگان دفاع مقدس بوده است، خاطرات و آثار هنری خودشان را از آنچه که دیده و شنیده اند به این جشنواره ارسال می کنند و مسئولان دبیرخانه از آنها رضایت دارند و امیدوارم تعداد آثار ادبی و هنری دانش آموزان وسعت بیشتری به خود بگیرد.

معاون سابق پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت یکی از مهمترین وظایف مسئولان فرهنگی کشور است، تاکید کدر: سفرهای راهیان نور دانش آموزی باعث تشویق دانش آموزان می شود تا نسبت به مقوله دفاع مقدس، اطلاعات بیشتری را کسب نمایند.

کفاش در پایان افزود: دانش آموزان به عنوان تاثیرگذارترین قشر بر روی خانواده ها هستند و حضور آنها در سرزمین های نور، باعث تشویق خانواده ها برای حضور در مناطق عملیاتی دفاع مقدس می شود.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: