سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۸۹۷۰۱۹۱
تاریخ انتشار: ۰۹ دی ۱۳۹۶- ۴۱: ۰۷
مسئول بسیج مهندسین سپاه فتح از برگزاری نشست نهضت روشنگری سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری با هدف ارتقا سطح بینش سیاسی بسیجیان نسبت به مسایل روز خبر داد.
سرگرد پاسدار حسن عباسی با بیان اینکه این نشست با حضور بالغ بر 50 بسیجی مهندس شهر یاسوج برگزار شد گفت :جنگی که  ما در حال حاضر با آن دست و پنجه نرم می‌کنیم جنگ با توپ و تانک نیست بلکه جنگ با افکار و عقاید و لازمه مبازه با این نوع جنگ بصیرت و دشمن شناسی است که باید بسیجیان و مردم ایران برای خنثی کردن تبلیغات دروغین دشمن با تلاش و همت بیشتری در راه افزایش آگاهی و بصیرت افزایی گام بردارند تا بتوانند دشمن اسلام را از مرز باور‌های دینی و اعتقادی بیرون کرده و بر دشمن غلبه کنند تا اینکه دشمن یا تسلیم اسلام شود و یا اینکه اسلام را بعنوان آخرین ادیان الهی و جهانی قبول و مزاحمتی ایجاد نکنند.

وی اهداف دشمن را در جنگ نرم تغییر سبک زندگی و تخریب فرهنگ اسلامی دانسته و گفت: دشمن در صدد تغییر سبک زندگی و فرهنگ ماست که از بارزترین ویژگی یک کشور اسلامی فرهنگ و سبک زندگی آن کشور است.
عباسی در خصوص مهمترین ابعاد نهضت روشنگری نیز بیان کرد: در حوزه سیاسی، در حوزه علم و فن آوری، در حوزه فرهنگی و در حوزه اقتصادی که هنوز برخی مسؤولین درباره اقتصاد مقاومتی، مقاومت می‌کنند و راه حلش را گرویدن به غرب و شرق می‌دانند، نیاز به روشنگری در سطح جامعه است.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar