سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
کد خبر: ۸۹۷۰۴۴۱
تاریخ انتشار: ۱۲ دی ۱۳۹۶- ۴۲: ۱۴
مسئول عملیات سازمان اردویی بسیج استان خوزستان:
میرعلی پور گفت: کلاس آموزشی مدیران کاروان بسیج در قرارگاه راهیان نور خوزستان جهت توانمند سازی مدیران کاروان ها برگزار شد.

به گزارش سرویس راهیان نور خبرگزاری بسیج، میرعلی پور مسئول عملیات سازمان اردویی راهیان نور و گردشگری سپاه ولیعصر(عج) استان خوزستان  با اشاره به برگزاری کلاس های آموزشی مدیران کاروان ها اظهار داشت: دوره مدیران کاروان جهت توانمند سازی مدیران کاروان بسیج در قرارگاه راهیان نور خوزستان برگزار شد.

وی ادامه داد: این دوره بر حسب سهمیه ابلاغی به نواحی ۲۸ گانه استان خوزستان برگزار شد که در آن بیش از ۱۱۰ نفر شرکت کننده حضور داشتند و از معاون اجرایی سپاه ولی عصر (عج ) خوزستان و مسئولین معاونت های ایمنی، بهداشت و کمیته راویان استان جهت اجرای کلاس های آموزشی دعوت به عمل آمد .

مسئول عملیات سازمان اردویی راهیان نور و گردشگری سپاه ولیعصر(عج) استان خوزستان افزود: پس از پایان این دوره،گواهی پایان دوره مدیران کاروان آماده شده و به زودی به نواحی مربوطه ارسال خواهد شد و قطعا از این عزیزان برای اردوهای مختلف نواحی استفاده می شود.

میرعلی پور با اشاره به ضرورت برگزاری این دوره های آموزشی گفت: ضرورت دارد که مدیران کاروان های بسیج قبل از ایفای نقش خود به عنوان مدیر در کاروان ها، آموزش های لازم را جهت ارائه رفتار و عملکرد مناسب در سفرهای سیاحتی،زیارتی از خود نشان دهند و می توان گفت که هدف از برگزاری این دوره ها، کیفیت و اثر بخشی به اردوهای بسیج و همچنین کاهش حوادث و آسیب های احتمالی در این اردوها با حضور مربیان مجرب ویژه مدیران کاروان های بسیج برگزار شد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: