سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۸۹۷۰۸۶۱
تاریخ انتشار: ۱۶ دی ۱۳۹۶- ۴۰: ۰۸
مسوول بسیج دانشجویی یزد در گفت‌‌وگو با «بسیج»:
راسخی گفت: یکی از علل کارآمدی الگوی بسیج این است که بسیجیان نیروی جوان و متعهد و معتقد به انقلاب هستند که با اقدامات مختلف خود در زمینه خدمات‎رسانی و .. در جهت تقویت روحیه امید به انقلاب هستند.

سید حسین راسخی مسوول بسیج دانشجویی استان یزد در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری بسیج با بیان اینکه طبق فرموده حضرت امام درباره لزوم تشکیل هسته‎های مقاومت برای ایجاد حکومت بزرگ اسلامی عنوان کرد: بر این مبنا بسیجیان نیز باید در فکر حکومت بزرگ جهان اسلام باشند و هسته‎های مقاومت را در جهان اسلام تشکیل دهند و الان شاهد آن هستیم که این الگو و تفکر بسیجی پیش‎رونده و پیش‎برنده است و به عنوان الگوی بسیج در کشورهای منطقه نیز چون سوریه، عراق و یمن جواب داده است.

مسوول بسیج دانشجویی یزد در ادامه با اشاره با کارآمدی الگوی بسیج بیان کرد: یکی از علل کارآمدی الگوی بسیج این است که بسیجیان نیروی جوان و متعهد و معتقد به انقلاب و آرمان‎های انقلاب هستند که با اقدامات مختلف خود در زمینه خدمات‎رسانی و ... در جهت تقویت روحیه امید به انقلاب هستند لذا انقلاب به چنین نیروی مردمی نیاز دارد و حیف است که نهادها، دستگاه‎ها و بدنه دولت از این ظرفیت عظیم که به عنوان بازویی در کنار دولت و نهادها بوده و می‎تواند در جهت پیش‎برندگی انقلاب و نظام اسلامی چه در داخل و چه در بیرون مرزها موثر باشد استفاده نکنند و امیدواریم که همکاری و تعامل دولت با بسیج بیش از گذشته شود و تا بتوان گامی برای انقلاب برداشت.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: