سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۸۹۷۰۸۶۶
تاریخ انتشار: ۱۶ دی ۱۳۹۶- ۴۱: ۰۸
مسوول بسیج اساتید آذربایجان شرقی در گفت‌وگو با «بسیج»:
جدیری گفت: یکی از علل هجمه دشمنان به بسیج این است که نقش بسیج در دفاع از انقلاب و حفاظت و حراست از دستاوردهای انقلاب اسلامی هیچ جایگزین و بدیلی ندارد.

حسین جدیری مسوول سازمان بسیج اساتید استان آذربایجان شرقی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری بسیج درباره علل هجمه دشمنان خارجی و داخلی به نهادهای انقلابی چون بسیج و سپاه عنوان کرد: یکی از علل مهم آن این است که نقش بسیج در دفاع از انقلاب و حفاظت و حراست از دستاوردهای انقلاب اسلامی هیچ جایگزین و بدیلی ندارد و دشمن متوجه این قضیه شده است.

مسوول بسیج اساتید آذربایجان شرقی در ادامه این مطلب افزود: بر این مبنا دشمنان و مخالفان این نظام دقیقا روی نقطه قوت نظام که بسیج است مانور می‎دهند و اقدام به تضعیف این نهاد و دیگر نهادهای انقلابی چون سپاه می‎کنند و به انحای مختلف و در عناوین گوناگون و در برهه‎های مختلف، بسیج را مورد هجمه قرار می‎دهند تا بتواند نقش راهبردی که بسیج در حفاظت از انقلاب دارد را تحت تاثیر قرار دهند فلذا در برخی مواقع شاهد این دست اظهارات هستیم که چرا بسیج چنین کاری را انجام داد یا چرا سپاه وارد فلان عرصه شد!

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: