سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۹۷۱۲۷۵
تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۳۹۶- ۲۸: ۱۵
فرمانده سپاه ناحیه عشایری کرمانشاه:
فرمانده سپاه ناحیه عشایری کرمانشاه درجمع سران ایلات و طوایف عشایر کرمانشاه گفت: برخی دشمنان قسم خورده ملت و کشور با سو استفاده از از نارضایتی مردم از گرانی و وضعیت اقتصادی در پی ضربه زدن هستند تا مقاصد شوم خود را محقق کنند.

به گزارش خبرگزاری بسیج از کرمانشاه, سران ایلات وعشایر کرمانشاه با حضور در سپاه ناحیه عشایری اقدامات چند روز اخیر اغتشاشگران را محکوم کردند.

 

سرهنگ کامران هزارخانی فرمانده سپاه ناحیه عشایری کرمانشاه در این مراسم اظهار داشت: سران ایلات وعشایراستان کرمانشاه در دوران انقلاب اسلامی وهشت سال دفاع مقدس وفاداری خود را به نظام جمهوری اسلامی اثبات کردند دراین ایام برخی دشمنان قسم خورده ملت وکشور از نارضایتی از گرانی ومطالبات مردمی با نفوذدر میان مردم در پی ضربه زدن به نظام وصددهستند مقاصد شوم خود را محقق کنند.

 

وی گفت: رسیدگی دولت و مجلس به مطالبات مردم حق مردم است هر چه داریم از مردم داریم ، مردم اثبات کردند که در همه حال با نظام و رهبری هستند.

 

لیکن سران ایلات وعشایر استان کرمانشاه با حضور در سپاه ناحیه عشایری آمادگی خود را برای همکاری با سپاه وبسیج با محکوم کردن آشوب های چند روز اخیر فتنه گران آنها را از مردم انقلابی کرمانشاه جدا دانسته وبرای مقابله با فتنه گران آمادگی خود را اعلام کردند.

 
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar