سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۸۹۷۱۸۶۱
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۶- ۰۴: ۰۸
مسوول بسیج اساتید آذربایجان شرقی در گفت‌وگو با «بسیج»:
جدیری گفت: بسیج در عرصه‎های مختلف می‎تواند پای کار باشد به شرط آنکه مسئولین ذی‎ربط برای بسیج فرصت‎سازی کنند و مشکلات و چالش‎ها را ارائه دهند تا اقشار مختلف بسیج نیز راهکارها را پیشنهاد داده و وارد کار شوند.

حسین جدیری مسوول سازمان بسیج اساتید استان آذربایجان شرقی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری بسیج با بیان اینکه بسیج یک پنانسل عظیمی است که در هر کجا وارد شده به معنای واقعی کلمه جهادی و انقلابی کار کرده و نتایج مطلوبی را از خود به جا گذاشته است چون زلزله اخیر کرمانشاه که قبل از اینکه ارگان‎های دولتی و نهادهای ذی‏ربط به خود بجنبند، نیروهای بسیجی سریع ورود کردند و با روحیه بسیجی کارها را دست گرفتند و سعی در مرتفع کردن مشکلات موجود نمودند.

 مسوول بسیج اساتید آذربایجان شرقی در ادامه این مطلب تاکید کرد: هرجایی که بسیج توانسته خود کاری انجام دهد به این معنا که زمینه کار مستقیم خودش فراهم بوده چون محرومیت‎زدایی در روستاها، در برخی عرصه‎های تولید و .. بهترین نتایج را گرفته است اما شاهد این هستیم که برخی موقعیت‎ها اجازه نمی‎دهند که نیروهای انقلابی و بسیجی پای کار بیاید و پروژه‎ها رادست بگیرند و در مقابل پروژه‎ها را دودستی تحویل اجانب می‎دهند که آنها نیز یا پروژه را خراب می‎کنند و یا تعمدا توطئه و فتنه‎ای را راه می‎اندازند که به ضرر کشور است.

جدیری در خاتمه با تاکید بر لزوم استفاده از پناسیل وظرفیت عظیم بسیج در همه زمینه‎ها بیان داشت: بسیج در عرصه‎های مختلف می‎تواند پای کار باشد به شرط آنکه مسئولین و مخصوصا دولتمردان برای بسیج فرصت‎سازی و ظرفیت‎سازی کنند و مشکلات و چالش‎ها را ارائه دهند تا اقشار مختلف بسیج نیز راهکارها را پیشنهاد داده و وارد کار شوند و کارها را به دست بگیرند اما اگر از جانب دولت تقاضا نباشد و زمینه فراهم نشود و فرصت داده نشود طبیعی است که بسیج نیز مستقیما نمی‎تواند وارد کاری شود که در ذیل ماموریت یک نهاد دیگری تعریف شده باشد فلذا این انتظار از دولت و نهادهای مختلف است که زمینه حضور بسیج را در عرصه‎های مختلف فراهم بیاورند تا شاهد حل مکشلات و موانع پیش‎روی کشور باشیم.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar