سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۹۷۲۳۷۹
تاریخ انتشار: ۲۷ دی ۱۳۹۶- ۴۰: ۱۲
مدیر شعبه استانی البرز؛
مدیر شعبه استانی بیمه البرز در کرمانشاه گفت: با توجه به وسعت محدوده مورد ارزیابی در شهرستانهای غربی استان کرماناشاه ،2هزار واحد مسکونی خسارت دیده در گیلانغرب بازدید شده است.

 بختیار بالت به  منظور  بازديد از روند ارزيابي و پرداخت خسارت به بيمه گزاران زيان ديده اين شركت در زلزله اخیر به شهرستان گیلانغرب آمد و در حاشیه جلسه خود با رییس بنیاد شهید گیلانغرب  در گفتگو به خبرگزاری بسیج از گیلانفرب از تداوم روند ارزیابی ها در این شهرستان خبر داد.

وی تصریح کرد: در شهرستان گیلانغرب  با توجه به اعزام اکیپ هایی از نمایندگی بیمه البرز  کار ارزیابی ادامه داد .

 بالت افزود: در محدوده شهرستان گیلانغرب  تا کنون 2000 پرونده بعد از ارزیابی  تشکیل شده است  که نظر به تداوم روند ارزیابی ها 300  مورد باقی مانده نیز در دستور کار قرار داد و پیش بینی می شود تا اواخر هفته آینده خسارتها  پرداخت شود.

وی همچنین در مورد آمار کلی پرونده های خسارت دیدگان در شهرستانهای زلزله زده  استان گفت : 8300 پرونده تشکیل شده و در روزهای اخیر نیز تعداد 3600 پرونده دیگر نیز ارسال شده که به زودی و با اولویت پرونده های ابتدایی شکیل شده و بعد از روند تطبیق مدارک و مستندات صاحبان منازل و واحدهای آسیب دیده ،خسارتها از طرف بیمه پرداخت خواهد شد.

رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلانغرب هم در گفتگویی باخبرگزاری بسیج از گیلانغرب از عملكرد خوب بيمه البرز در شهرستان زلزله زده  گیلان غرب بر همكاری دوجانبه در راستای رسيدگی و پرداخت خسارت به خانواده معظم شهدا و ايثارگران آسيب ديده در زلزله غرب اخیر تاكيد كرد.

طي قرارداد منعقد شده بين بنياد شهيد و امور ايثارگران و شركت بيمه البرز، اين شركت تمامي خانواده های معظم شهدا و ايثارگران را تحت پوشش بيمه ای آتش سوزی و حوادث خود قرار داده است.

 

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar