سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۹۷۲۴۳۰
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۶- ۰۴: ۱۴
فرمانده نيروي انتظامي استان قم:
فرمانده نيروي انتظامي استان قم با اشاره به حوادث اخير گفت: در میدان پلیس حضور داشت که بايد تصميم مي‌گرفت، فلش اقتدار پلیس به سمت آشوبگران اصلی بود.

به گزارش خبرگزاری بسیج از قم، کاظم مجتبایی ظهر امروز در دیدار جمعی از برگزارکنندگان چهارمین کنگره قرآنی با آیت‌الله نوری همدانی اظهار کرد: این مسابقات قرآنی هر سال برای کارکنان ناجا و خانواده آنها برگزار می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: طی سه سال گذشته شاهد افزایش شرکت‌کنندگان و کسانی هستیم که در این رقابت‌ها نائل به رتبه و توفیق شدند.

وی با بیان اینکه هزار و 650 نفر طی سه سال گذشته در مسابقات حفظ قرآن قبول شدند گفت: این افراد به طور متغیر یک جزء تا کل قرآن را حفظ کردند و در نهایت اکنون 11 نفر حافظ قرآن در نیروی انتظامی قم وجود دارد.

فرمانده نیروی انتظامی استان قم با اشاره به اهمیت آشنایی با مفاهیم قرآنی گفت: این امر سبب می‌شود کارمندان و خانواده آنها با قرآن مأنوس باشند و این مفاهیم را در زندگی شغلی و اجتماعی به کار بگیرند.

وی خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی مأموریت‌های سخت و طاقت‌فرسا دارد و با ارتباط با قرآن می‌توان از ورود شیطان به معرکه شغلی و زندگی خود جلوگیری کرد.

مجتبایی عنوان کرد: اکنون قم در جایگاه بالایی نسبت به استان‌های دیگر در زمینه قرآن قرار گرفته و استان قم از نظر کمی و حضور کارکنان در مسائل قرآنی از استان‌های برتر کشور است.

وی با بیان اینکه نقش قرآن و بهره گیری از مفاهیم و مضامین در مأموریت‌ها حس می‌شود یادآور شد: هر سال نسبت به سال گذشته اقبال کارکنان و خانواده‌های آنها برای ورود به رقابت‌ها بیشتر می‌شود که بیانگر این است که حضور قرآن در زندگی شخصی و خانوادگی آنها تاثیرگذار بوده است.

فرمانده نیروی انتظامی استان قم خاطرنشان کرد: در حوادث اخیر که دشمنان ایجاد کردند پلیس در پیشانی کار برای مهار، کنترل و تأمین امنیت بود که به بهترین شکل عمل کرد.

وی با بیان اینکه جریان اخیر چند لایه بود گفت: بخشی سلطنت‌طلبان، منافقان و فریب‌خوردگان بودند و شکست‌خوردگان سیاسی نیز در این وادی وارد شدند و پلیس با تدبیر، اخلاق‌، خویشتن‌داری و عقلانیت توانست این موضوع را کنترل کند.

مجتبایی عنوان کرد: پلیس با بهره گیری از خرد جمعی به کنترل موضوع پرداخت اگرچه دیگر دستگاه‌های امنیتی بودند که کمک می‌کردند ولی در میدان پلیس حضور داشت که باید تصمیم می‌گرفت و فلش اقتدار پلیس به سمت آشوبگران اصلی بود.

وی با بیان اینکه در استان قم به جز روز نخست دیگر روزها پلیس با درایت، قاطعیت و همراه با منطق همه‌پذیر منطبق بر اصول قرآنی و اخلاقی به مدیریت حوادث پرداخت گفت: قم تنها کلانشهری بود که هیچ حادثه‌ای در آن اتفاق نیفتاد و کوچکترین تعرض به اموال دولتی و مردم صورت نگرفت که در این زمینه تأسی و ارتباط کارکنان با قرآن و بهره گیری ار نصایح مراجع تقلید مؤثر بود.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar