سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۹۷۲۴۸۴
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۶- ۱۶: ۱۹
مسئول اردویی اردویی سپاه شهداء آذربایجان غربی در گفت‌وگو با «بسیج»:
سرهنگ چراغی با اشاره به اینکه هر کشوری نیاز به بسیج مردمی دارد،گفت:تجربه موفق بسیج در ایران و کاربرد آن در سوریه و عراق به جهانیان ثابت نموده که این نهاد مردمی، کاربرد زیادی برای دفاع از کشور برعهده دارد.
سرهنگ حسنعلی چراغی مسئول سازمان اردویی سپاه شهداء آذربایجان غربی درگفت و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری بسیج با اشاره به اینکه سپاه و بسیج به مثابه بخشی از هویت انقلاب اسلامی برای پاسداری و دفاع همه جانبه و سلحشورانه از اهداف، آرمان‌ها، دستاوردها انقلاب، همواره در خط مقدم مقابله با دشمن بوده اند، گفت: اگر تدبیر هوشمندانه و آینده نگرانه حضرت امام خمینی(ره) مبنی بر تشکیل سپاه و بسیج تحقق نمی‌یافت بی‌تردید انقلاب و نظام جمهوری اسلامی در مواجهه با بحران‌ها و طوفان‌های سهمگین که استکبار جهانی، بویژه شیطان بزرگ امریکای جنایتکار و سلطه‌گر در مسیر ملت ایران ایجاد کرد نمی‌توانست به سلامت عبور کند.
 
 
وی ادامه داد: چرایی هجمه‌های رسانه‌ای دشمنان به سپاه و بسیج را باید در موفقیت‌ها و قابلیت‌های سرشار این نهاد در عرصه‌های حفاظت از هستی و کیان انقلاب اسلامی و همچنین حرکت رو به جلوی ملت ایران دانست.
 
 
سرهنگ چراغی تاکید کرد: کشوری همچون آمریکا که یکی از حامیان اصلی تروریست ها در منطقه محسوب می شود، با تهمت و بهتان به نیروهای انقلابی و مردمی سپاه و بسیج، می خواهد چهره ای منفی از سپاه و بسیج در عرصه جهانی نشان دهد ت از این طریق از ترویج این فرهنگ در کشورهای دیگر ممانعت کند اما تجربه موفق بسیج در ایران و کاربرد آن در سوریه و عراق برای مقابله با داعش به جهانیان ثابت نموده است که هر کشور مسلمانی نیاز به نهادهایی همچون بسیج دارد.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar