سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۹۷۳۰۷۴
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۶- ۵۷: ۱۹
آیت الله علوی گرگانی مطرح کرد
این مرجع عالی‌قدر گفت: اگر مجمع یک نظارت خاصی بر اساتید حوزه داشته باشد تا مدرسین از چارچوب مقررات این مجمع رد شده و سپس به طلاب آموزش دهند توانسته‌اند یک اقدام بسیار مطلوب انجام دهند.

به گزارش خبرگزاری بسیج از قم، آیت الله سید محمد علوی گرگانی در دیدار با اعضای مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه با اشاره به اینکه همه مردم باید از فرمایشات اهل بیت(ع) در کارهایشان استفاده کنند، اظهار کرد: این مجمع توانسته است یک ارتباط مطلوب میان مراجع و مقام معظم رهبری با طلاب را برقرار کند و ارتقای این مجمع به نفع تمام مراجع و طلاب است.

وی ادامه داد: اگر مجمع یک نظارت خاصی بر اساتید حوزه داشته باشد تا مدرسین از چارچوب مقررات این مجمع رد شده و سپس به طلاب آموزش دهند توانسته‌اند یک اقدام بسیار مطلوب انجام دهند زیرا متاسفانه در مواردی افرادی که هنوز خودشان به آموزش نیاز دارند و اصول پایه را نمی‌دانند به آموزش دیگران می‌پردازند.

این مرجع عالی‌قدر با بیان اینکه مراجع تقلید باید به میزان توان خود اعضای این مجمع و حوزه را حمایت کنند، خاطرنشان کرد: در این دوره باید افراد مکمل دوره‌های قبل بوده و از تجربیات سایر افراد استفاده کنند تا به نتایج مطلوب‌تری دست یابند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar