سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
کد خبر: ۸۹۷۳۱۲۰
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۶- ۳۵: ۰۸
مجموعه «قصه‌های آدم برفی» اثر محمدرضا یوسفی توسط انتشارات مدرسه روانه بازار کتاب شد.

به گزارش خبرگزاری بسیج، مجموعه «قصه‌های آدم‌برفی» نوشته محمدرضا یوسفی از سوی انتشارات مدرسه در یازده جلد منتشر شد.

مجموعه «قصه‌های آدم برفی» با عناوین «آدم‌برفی و نقاشی» با تصویرگری ناهید لشگری، «آدم‌برفی و روسری» با تصویرگری افسانه صانعی، «آدم‌برفی و خرگوش‌ها» با تصویرگری ویدا کریمی، «آدم‌برفی و بهار» با تصویرگری مهسا دره‌التاج تهرانی، «آدم‌برفی و سبزک» با تصویر گری عاطفه  فتوحی، «آدم‌برفی و گرگ سیاه» با تصویرگری زهرا رسولی، «آدم‌برفی و کوهنوردی» با تصویرگری ایلگار رحیمی، «آدم‌برفی و آدم آهنی» با تصویرگری معصومه اعتبارزاده، «آدم‌برفی و کلاه بوقی» با تصویرگری شهرزاد عباسی، «آدم‌برفی و توپ» با تصویرگری نیلوفر برومند،  و «آدم‌برفی و بچه‌ها» با تصویرگری میثم موسوی برای کودکان سه تا هفت سال و گروه‌های سنی پیش‌دبستان منتشر شده است.

کتاب‌های این مجموعه برای کودکان 3 تا 7 ساله، هرکدام در 18 صفحه با شمارگان 1000 نسخه در انتشارات مدرسه راهی بازار شده است.

قصه‌های این مجموعه به موضوعات روزمره تلاش کودکان برای دانستن می‌پردازد، به مفاهیم و مسائلی که کودکان شاید و در مواردی به طور قطع در برخورد با دنیای پیرامون خود به آنها توجه نشان می‌دهند. در این قصه‌ها مفاهیمی مانند شجاعت، ایثار، همکاری و ... در قالب داستان طرح شده است.

مجموعه «قصه‌های آدم برفی» هر جلد در 26 صفحه و با قیمت 7 هزار تومان در چاپ اول از سوی انتشارات مدرسه روانه بازار کتاب شده است.

 

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: