سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۹۷۳۳۴۷
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۶- ۰۳: ۰۹
مسوول بسیج دانشجویی قم در گفت‌‌وگو با «بسیج»:
محبی با تاکید بر لزوم اتخاذ مسئولین به روحیه و تفکر بسیجی تاکیدکرد: هرکس روحیه بسیجی و انقلابی داشته باشد فساد و اشتباه نمی‎کند بلکه با فساد مبارزه می‏کند و جلوی آن و هر فتنه‎ای که متوجه نظام است را می‎گیرد.

داود محبی مسوول بسیج دانشجویی استان قم در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری بسیج با اشاره به فلسفه تشکیل بسیج توسط حضرت امام (ره) بیان کرد: حضرت امام آن چیزی که برای بسیج ترسیم کردند تحقق تمدن اسلامی است که مقام معظم رهبری نیز به آن تاکید دارند که این مهم و در مراحل قبل‎تر آن تشکیل دولت اسلامی فقط با تفکر بسیجی اتفاق می‎افتد و برای تحقق نیازمند این تفکر هستیم ضمن اینکه تفکر بسیج زمینه‎ساز ظهور امام مهدی (عج) است.

 مسوول بسیج دانشجویی قم با اشاره به شکل گیری بسیج مردمی در سوریه و عراق بیان داشت: پیروزی‏های به دست آمده در این کشورهای منطقه حاصل تفکر و روحیه بسیجی بوده است و تا زمانی که بسیج مردمی در این کشورها اتفاق نیفتاده بود هیچ موفقیتی در میدان عمل به دست نیاورده بودند.

محبی با تاکید بر لزوم اتخاذ مسئولین به روحیه و تفکر بسیجی خاطرنشان کرد: هرکس روحیه بسیجی و انقلابی داشته باشد فساد و اشتباه نمی‎کند بلکه با فساد مبارزه می‏ کند و جلوی آن و هر فتنه‎ای که متوجه نظام است را می‎گیرد بر این اساس اگر روحیه بسیج و بسیج کنندگی در کشور وجود نداشت قطعا اتفاق مثبتی در کشور نمی‎افتاد و کشور با چالش‎های عدیده‎ای مواجه می‎شد که انقلاب را به خطر می‎انداخت.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar