سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۹۷۳۳۵۱
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۶- ۰۰: ۰۹
مسوول بسیج دانشجویی مازندران در گفت‌وگو با «بسیج»:
نوری گفت: مسئولین باید در حوزه مباحث اقتصادی و معیشتی به مشکلات اقشارمختلف جامعه بیشتر توجه کنند چراکه مطالبات آنها مطالبات بحقی است و باید به صورت جدی نسبت به این مطالبات پاسخگویی داشته باشند.

شهرام نوری مسوول بسیج دانشجویی استان مازندران در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری بسیج با اشاره به اغتشاشات اخیر بیان داشت: همواره دشمنان نظام و فرصت‎طلب‎ها به دنبال این هستند تا از فرصت‎های به وجود آمده برایشان چه به حق و چه ناحق، علیه نظام استفاده کنند که ما این را هم در سال 78 دیدیم و هم در سال 88 و اخیرا نیز در اغتشاشات اخیرصورت گرفته در کشور که یک عده‎ای با برنامه می‎خواستند به نظام و انقلاب ضربه بزنند که این هوشیاری مسئولین امنیتی کشور را می‎طلبد که همیشه توجه کنند و با این عناصر برخورد لازم را داشته باشند.

مسوول بسیج دانشجویی مازندران در ادامه تاکید کرد: در پس این اغتشاشات نکته‎ای که باید مورد توجه مسئولین قرار گیرد این است که در حوزه مباحث اقتصادی و معیشتی به مشکلات اقشارمختلف جامعه به ویژه آسیب پذیر بیشتر توجه کنند چراکه مطالبات آنها مطالبات بحقی است و باید به صورت جدی نسبت به این مطالبات پاسخگویی داشته باشند.

نوری با بیان اینکه قطعا وجود مشکلات داخلی ما و این اغتشاشات به ضرر مردم و کشور تمام می‎شود گفت: یکی از راهکارها برای رفع این مسئله این است که مسئولین حرف‎های مردم را بشنوند و در این راستا اقشار مختلف جامعه چون دانشجویان، اساتید و.. تکلیف دارند زبان گویای مردم باشند و مطالبات برحق مردم را از راه های خودش به گوش مسئولین برسانند و مطالبه کنند، همچنان‎که رسانه‎ها نیز باید واقعیت‎های موجود در جامعه را منعکس و مطالبه کنند و مسسئولین نیز به تبع آن باید پاسخگو باشند.

مسوول بسیج دانشجویی مازندران در ادامه این مطلب افزود: یک بحث دیگر نیز مطالبات عمومی است که این باید نظام‎مند شود، البته نظام و انقلاب این ظرفیت را دارد اما باید بستر کار آن را عملیاتی کند که اگر جمعی خواستند یک مطالبه بحقی را بیان کنند با کمال آرامش و در یک فضای مساعد بیایند مطالبات خود را بگویند و مسئولین نیز پاسخگو باشند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar