سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۹۷۳۳۶۴
تاریخ انتشار: ۲۷ دی ۱۳۹۶- ۱۱: ۱۷
امام جمعه روانسر:
امام جمعه روانسر گفت: استکبار جهانی برای بر هم زدن اوضاع کشور سرمایه گذاری می کند.

به گزارش خبرگزاری بسیج از روانسر، امام جمعه روانسر اظهار داشت: مسیحیت که خود را پیرو حضرت عیسی و منادی دفاع از حقوق بشر معرفی میکنند و امروز دین و کتاب پیامبرشان را تحریف و باب میل خود تغییر داده اند در بسیاری از ممالک و کشور‌ها دست درازی می‌کنند. این همه جنگ افروزی و قتل و کشتار انسان‌های بی گناه در سراسر جهان با روح مسیحیت و مبارک بودن حضرت عیسی منافات دارد.

 

ماموستا غفوری حجاب و عفاف را سدی مستحکم در برابر فساد و گناه دانست و گفت:: برای در امان ماندن از آسیب‌های اجتماعی باید به مسئله حجاب و عفاف توجه جدی داشته باشیم.

 

غفلت، مانع رشد و توسعه جامعه است و دشمن با حیله و مکر از غفلت‌ها، در جهت ضربه زدن به ما گام برمیدارد.

 

امام جمعه روانسر گفت:: تخریب اموال عمومی و ضربه زدن به بیت المال و توهین به مقدسات و ارزش‌های مردم گناهی نابخشودنی است.

 

ماموستا ملا عبدالله غفوری ضمن محکوم نمودن اغتشاشات اخیر در کشور افزود: استکبارجهانی برای بر هم زدن اوضاع کشور سرمایه گذاری می‌کند و برای همگان مشخص شده که استکبار و مخالفان نظام این اغتشاشات را پشتیبانی کرده اند.

 

وی تصریح کرد: دشمنان اسلام در جبهه‌های متعدد مقابل مردم ایران شکست خورده اند و امروز فتنه جدیدی را طراحی کرده اند که بتوانند به نظام ضربه‌ای بزنند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar