سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۹۷۳۴۸۴
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۶- ۲۸: ۰۹
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان:
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان اردبیل گفت: پلیس با زیبندگی به صفت مجاهدان فی سبیل الله از سوی مقام معظم رهبری یار مهربان مردم و خادم صدیق نظام اسلامی است.

پلیس یار مهربان مردم و خادم صدیق نظام اسلامی

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سرهنگ كريم نوري با بيان اينكه در انتشار و اطلاع رساني اخبار بايد سه اصل سرعت، دقت و صحت مد نظر ويژه قرار گيرد، گفت: مهمترين رسالت رسانه در حوزه پيشگيري، كنترل و مهار جرايم و آسيب هاي اجتماعي، آموزش و آگاهسازي است.

وی اظهار داشت: ناجا با هدف توسعه رويكرد جامعه محوري خود در توسعه امنيت و آرامش اجتماعي، نمايش چهره اي توانمند، متخصص و كارآمد از پليس و بسترسازي براي جلب حداكثري مشاركت اجتماعي در توليد، تأمين و حفظ امنيت نگاه ويژه به ارتقاي كمي و كيفي سطح تعاملات و ارتباطات با اصحاب رسانه دارد.

معاون اجتماعي فرماندهي انتظامي استان اردبيل افتخار ارزشمند پليس را زيبندگي به صفت مجاهدان في سبيل الله از سوي مقام معظم رهبري عنوان كرد و گفت: پليس در سنگر تأمين و توسعه امنيت و آرامش فردي و اجتماعي يار مهربان مردم و خادم صديق نظام اسلامي بوده و اجازه وقوع كوچكترين ناامني را نمي دهد.

سرهنگ نوري يكي از ويژگي هاي برجسته ايران اسلامي را برخورداري از پليس مردمي و ولايي دانست و اظهار داشت: پليس همدل و همگام با اقشار اجتماعي در بسط و گسترش وحدت ملي تلاش كرده و هوشمندانه، مدبرانه و مقتدرانه رسالت خود را انجام مي دهد.

معاون اجتماعي فرماندهي انتظامي استان اردبيل امنيت و آرامش ايران اسلامي را پايدار و خاري بر چشم ابرقدرت هاي جهاني عنوان كرد و افزود: به حرمت خون پاك شهدا، هدايت حكيمانه مقام معظم رهبري و پشتيباني و حمايت مردمي امنيت و آرامش ايران به مثابه گلستان ابراهيم در ميان انبوه آتش آوازه اي جهاني داشته و تفرقه افكني و توطئه چيني استكبار جهاني و هم پيمانان مزدورش را محكوم به شكست كرده است.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: