سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۹۷۳۴۹۷
تاریخ انتشار: ۲۷ دی ۱۳۹۶- ۲۵: ۱۷
جلسه شورای اشتغال با حضور فرماندار و تنی چند از مسئولین بومی در شهرستان هرسین برگزار شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از هرسین، جلسه شورای اشتغال با حضور فرماندار و تنی چند از مسئولین شهرستان در هرسین برگزار شد.

 

شاه آبادی فرماندار هرسین در این جلسه اظهار داشت: یکی از دغدغه های مهم مقام معظم رهبری و رئیس جمهور بحث اشتغال پایدار است.

 

در شهرستان هرسین بیشترین توجه در بحث اشتغال به زیرساخت هاست و البته ما معتقدیم تا خود مردم عزم نکنند امکان ایجاد اشتغال پایدار وجود ندارد.

 

البته در این میان وظیفه ما این است که باید شرایط لازم را ایجاد کنیم، در طول سال جاری در حوزه های مختلفی مثل، جهاد کشاورزی، میراث فرهنگی، تعاون، کمیته امداد و سپاه تسهیلات ارزان قیمت در راستای ایجاد اشتغال ایجاد شده است که لازم است جمع بندی انجام شود که میزان تسهیلات پرداخت شده است.

 

بحث امروز در خصوص اشتغال پایدار روستایی و عشایری است بر اساس آماری به استان ابلاغ شده است 176 میلیارد تومان در بحث اشتغال پایدار اختصاص یافته که سه شاخص درصد بیکاری جمعیت روستایی و عشایری و شهرهای زیر  20 هزار نفر و محروم بودن مناطق در این خصوص در نظر گرفته شده است.

 

بر اساس جدولی که در حوزه شهرستان به ما داده شده است از میزان اعتباراتی که به استان اختصاص داده شده است 5 میلیارد و 100 میلیون تومان سهم هرسین است که البته اگر میزان درخواستی طرح ها از این میزان هم بیشتر باشد مشکلی برای تأمین آنها از طریق استان نیست.

 

ما امیدواریم با توجه به ظرفیت های خوبی که در حوزه کشاورزی و گردشگری در هرسین وجود دارد بتوانیم اشتغال زایی خوبی در این زمینه ایجاد کنیم.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: