سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۹۷۳۶۱۴
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۶- ۰۳: ۱۳
استاد حوزه علمیه شاهرود:
حجت الاسلام حیدری در کارگاه سبک زندگی قرآنی در شاهرود گفت: باور‌ها و اعتقادات نقشی اساسی در خانواده دارند و ازدواج را امر مقدّسی می‌داند و همگان را به این امر فرا خوانده است و به آن تشویق می‌کنند.
به گزارش خبرگزاری بسیج شاهرود؛ حجت الاسلام والمسلمین حیدری در کارگاه سبک زندگی قرآنی در شاهرود، اظهارکرد: از منظر قرآن کریم و سنّت پیشوایان معصوم (ع)، باور‌ها و اعتقادات نقشی اساسی در خانواده دارند و ازدواج را امر مقدّسی می‌داند و همگان را به این امر فرا خوانده است و به آن تشویق می‌کنند.
وی با اشاره به تعریف از سبک زندگی اسلامی، ادامه داد: شیوه‌هایی از زندگی است که انسان با تکیه بر نظام ارزشی و مبانی اعتقادی خود در زندگی فردی و اجتماعی برای ایجاد ارتباط با محیط و جامعه، پاسخ به خواسته‌ها و تأمین نیازهایش به‌کار می‌گیرد.
در بخش دوم این کارگاه، این استاد به باور‌ها و اندیشه‌ها که در سبک زندگی خانوادگی نقش اساسی دارند، اشاره، و ابراز داشت: اعتقاد به خدا، اعتقاد به رسالت و نبوّت و اعتقاد به معاد و زندگی پس از مرگ از مهم‌ترین این باور‌ها است.
محمد ابراهیمی مدیر موسسه فرهنگی بین الحرمین شاهرود گفت: کارگاه سبک زندگی قرآنی با همکاری این موسسه و مشارکت دارالقرآن امام حسن مجتبی (ع) با حضور قرآن آموزان، مربیان، اساتید و اقشار مختلف مردم، بمدت سه روز در دارالقرآن امام حسن مجتبی (ع) برگزار شد.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar