سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۸۹۷۳۶۶۰
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۶- ۳۲: ۰۷
مسوول بسیج دانشجویی خوزستان در گفت‎وگو با «بسیج»:
شهریاری گفت: بسیج حافظ منافع و دستاوردهای انقلاب است و کمک به پیش روندگی و پیش برندگی انقلاب و تا نهایتا رسیدن به تمدن اسلامی می‎کند لذا اگر چنین نهادی نباشد این مسیر یا اتفاق نمی‎افتد یا سخت انجام می‎شود.

بهمن شهریاری مسوول بسیج دانشجویی استان خوزستان در گفت‎وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری بسیج با بیان اینکه امام چون انقلاب را می شناخت متناسب با جنس انقلاب نیروی پیش‎برندگی انقلاب را تعریف و ایجاد کردند گفت: بسیج نیز یکی از نهادهای پیش‎برنده انقلاب است که توسط حضرت امام شکل گرفت.

مسوول بسیج دانشجویی خوزستان در ادامه عنوان کرد: بسیج نیروی نگهدارنده و حافظ منافع و دستاوردهای انقلاب است و کمک به پیش روندگی و پیش برندگی انقلاب و تا نهایتا رسیدن به تمدن اسلامی می‎کند لذا اگر چنین نهادی نباشد این مسیر یا اتفاق نمی‎افتد یا سخت انجام می‎شود.

شهریاری با بیان اینکه طبق گفته مقام معظم رهبری برای پیش‏برندگی انقلاب در دهه چهارم انقلاب امروزه باید انقلابی کرد و تا بسیجی نشویم انقلابی عمل نخواهیم کرد به رابطه بسیجی بودن و انقلابی عمل کردن اشاره کرد و گفت: نداریم بسیجی که نگاه نگاهش به انقلاب یک نگاه دیپلماتیک باشد؛ یعنی بسیج پیش‎برنده انقلاب، عمل انقلابی انجام می‎دهد و کار انقلابی و جهادی عجین شده در بسیج است یعنی با نگاه بسیجی این کارها و همین‎طور حرکت انقلاب اسلامی پیش می‏رود، بنابراین اگر این تفکر در کشور نباشد انقلاب اسلامی به اهداف خود نخواهد رسید.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: